Egy nehéz nap

Thursday

2021.07.29 elekm90

Ez a film nagyon igyekszik Tarantino-szerű lenni, de sajnos csak nyomokban sikerül neki. Ez legerősebben a flashback jelenetnél vagy a nyitójelenetben érhető tetten, mind a párbeszédekben, mind pedig humorban. Sajnos a poénos jelenetek mellett elég k... Több

2017.11.20 indingo

Nagyon követhetetlen a története és nem éreztem, hogy egy-egy jelenet előrébb vinné a sztorit. Van egy jelenet aztán pákk vége lesz. A legvégén el is aludtam.

2020.10.23 uniterra

Nekem speciel nagyon tetszet, annak ellenere, hogy pont az tortent amit en is gondoltam, hisz a foszereplo a vegeig foszereplo...De szorakoztatott, a legveget nem tudtam kitalalni. Itt megtort a film, elfogyott a szufla s elegge a seggere vagott az iro.

2015.08.28 pisti18

Teljesen korrekt ahhoz képest,hogy 17 éves a film, ugyan kicsit vissza fogott a trágárság benne a témakört tekintve, de ugyanakkor roppant szórakoztató film! Tessék fogyasztani ezt jó a történet!

2015.09.01 Mr. Zero

Ismét egy szánalmas, unalmas és röhejes film, aminek se eleje se vége. Az izgalom messze elkerüli ezt a filmet, ahogy engem is elkerült, az unalom már kevésbé került el. Szóval ez nem jött össze.

2015.08.21 Dracule

Ismét itt vagyunk, egy olyan műnél aminél azt hiszem, hogy még talán maga a rendező se tudta mit akart. Erős megfogalmazás ez azonban én így éreztem. Soha többet ilyet. Nem jött be.

2021.07.12 sikitozeller

Porizkova megjelenése után túlságosan lelassult, aztán a seggére csaptak az utolsó 5 percben. Egyszer nézhető.