Együtt kezdtük

Együtt kezdtük

2023.01.24 Szilárd-Leo

Gyerekkor

Amit láthatunk a filmben, az gyerekkorom, ami jó is volt. A film elég jó. Tudom ajánlani. A film a gimnáziumi ballagással kezdődik. Egy csap jó barát alakítja. És úgy kb. 10 év eltelik, mindenki felnő és szétszéled a nagyvilágba. De visszatérnek egy lagzi erejére. A lagzi nagyon jól sikerül, csak a Franciska nevű lánynak nem. A srác visszavonul szerényen, ahogyan filmben láthatjuk. És végül itthon marad srác, borászkodni a Badacsony szépséges hegyvidékén. És végül be is fut a bor Franciska irsai solaris néven. És hepiend: a csaj hazatér. Ennyi. Összességében 90%. Mint magyar film, jó.

2022.08.06 ferkusz

Kicsit tartottam tőle, de igazán kellemes csalódás volt. Az alakítások irtó jók lettek, ráadásul a történet is egészen jól meg van írva.

2022.08.08 misike01

Tényleg nagyon kellemes csalódás volt, egészen másra számította, és sikerült meglepenie a filmnek, mert amellett, hogy tud szórakoztatni, mondani, üzenni is akar, és szépen célba is talál. Egyáltalán nem bántam meg.

2023.01.06 trixxy

Egynek elmegy, de nem kötött le egy percre sem ez a film. Szerintem unalmas, kb. háromszor állítottam meg, mert hirtelen fontosabb dolgom akadt a filmnézésnél. Nem a színészi munkával volt gond, inkább a történet olyan semmilyen. A Balaton és környéke csodálatos, ezért kap két plusz csillagot.

2022.08.09 julisX

Fuh, szerintem ez egyszerűen egy irtó jó hangulatú vígjáték. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

2022.08.17 Blackcat Nézhetetlen

Felszínes és sablonos

Ma láttam a filmet. Azon kívül, hogy a fiatal színészek többsége tehetségesnek ígérkezik, semmi jót nem tudok mondani róla. Rendkívül sablonos, még egy laza nyári estére sem tudom ajánlani. Ahogy kijöttem a moziból, már nem is emlékszem rá. Azért a jó magyar forgatókönyvírók és jó rendezők ennél sokkal jobbat is tudnak.

2023.01.08 Zsolt Polonyi

Végre nem egy agyonsztárolt, tehetségtelen celebekkel teletömötött, csilláros költségvetésű magyar alibi. Nagyon emberi történetek, gyönyörű balatoni helyszíneken. Igazából bárkik története lehetne az utcáról, a városból.