Emlékek

Emlékek

Memory

Dr. Taylor Briggs (Billy Zane), az emlékezõtehetség rendellenességeivel foglakozó szaktekintély Brazíliában tart elõadást. A munkájához egy beteggel konzultál, aki az Amazonas folyó mellett él. A vizsgálat alatt Taylor véletlenül felfedez egy olyan titokzatos anyagot, ami kinyitja az eltárolt emlékeket az agyban. Ezek az emlékek nem az övéi, de feltárhatnak egy szörnyű gyilkost a múltjából. A gyilkost, aki már majd három évtizede szedi áldozatait.

Forgatókönyvíró: Bennett Davlin
Hailey Shand
Hailey Shand
Tricia Helfer

2018.01.20 mamiéstöti2

Maga a történet már sok filmben megelevenedett, de talán az általam látottak közül ebben sikerült a legvalósághűbben ábrázolni a lehetséges történteket.

2016.04.30 Gríz

Egy egész jól sikerült horror, amelynek bár gyenge a története az atmoszférája még mindig ütős tud lenni. A színészi játékoktól szerintem ne várjatok sokat, ez abszolút gyengére sikeredett, ennek ellenére még mindig érdemes megnézni.

2016.09.06 Bernie

Nem mondanám a műfaj kiemelkedő darabjának, de valahogy mégsem bántam meg, hogy megnéztem. Izgalmas és borzongató alkotás, amit mindenképpen este kell nézni, hogy igazán hatásos legyen.