Fantázia

Fantasia

2022.07.27 Timon

Egy különálló remekmű

Mondhatni, felüdülés volt kicsit, hogy nem kimondottan egy történet ez, Az alkotók kizárólag annyit tettek benne, hogy szabadon engedték a fantáziájukat. Persze, a klasszikus zenei betétek nélkül nem sokat érne. Számomra az egyik felvonás érdekesebb, mint a másik. Az utolsó is nagyon erős volt, de tekintettel a kemény természetfölötti alapjára, örülök, hogy nem kiskoromban láttam először! :) Sajnos, nincs elég az ilyesféle szuper, szabad szürrealista filmekből. 10/10

2016.10.05 Thibo84

Disney ismét elvarázsol minket. Egy mulatságos remekművet kapunk, a zenei aláfestések meg csodálatosak.

2019.07.31 Ms. Akárki

Klasszikus disney rajzolatú zenés klippek, kis különálló fantáziavilágokat, meséket vonultat fel. Imádtam. Látványos és egyedi. A zene pedig gyönyörű. Minőségi alkotás.

2019.03.09 Vágottszemű

Eléggé rossz lett a többihez képest. Nekem ez nem nyerte el a tetszésemet. Megértem, hogy valakinek tetszik, de én nem ilyen ember vagyok. Aki szereti a disney filmeket megéri megnézni.

2016.12.14 Potoczkie

Aki szereti az igazi Disney rajzfilmeket, annak mindenképpen látnia kell a Fantáziát is, amely egy igazán élvezetes és szórakoztató összeállítás lett a mesékből. Kedves karakterek köszönnek vissza benne.

2015.08.07 Peeves112

Egész jól összerakott a története nem az a soknak tűnő fajta közben meg semmi. Ez olyan rendesen összetákolt és látványban is bővelkedő fajta. Nem éreztem túl klisésnek sem így igazán bejött.

2015.07.27 Sonny

Nem tartozik a kedvenceim közé, de egyszer érdekes volt megnézni. Nem igazán a műfajom ez a kezdetleges, mai szemmel nézve fura Disney-világ.

2015.08.03 OrSi

Nagyon szeretem a Disney-rajzfilmeket, így ezt az összeállítást is nagyon élveztem! Szerintem kicsiknek és nagyoknak is élvezetes és szórakoztató.