Fantázia

Thibo84   2016. 10. 05.

Disney ismét elvarázsol minket. Egy mulatságos remekművet kapunk, a zenei aláfestések meg csodálatosak.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Klasszikus disney rajzolatú zenés klippek, kis különálló fantáziavilágokat, meséket vonultat fel. Imádtam. Látványos és egyedi. A zene pedig gyönyörű. Minőségi alkotás.

Vágottszemű   2019. 03. 09.

Eléggé rossz lett a többihez képest. Nekem ez nem nyerte el a tetszésemet. Megértem, hogy valakinek tetszik, de én nem ilyen ember vagyok. Aki szereti a disney filmeket megéri megnézni.

Potoczkie   2016. 12. 14.

Aki szereti az igazi Disney rajzfilmeket, annak mindenképpen látnia kell a Fantáziát is, amely egy igazán élvezetes és szórakoztató összeállítás lett a mesékből. Kedves karakterek köszönnek vissza benne.

Peeves112   2015. 08. 07.

Egész jól összerakott a története nem az a soknak tűnő fajta közben meg semmi. Ez olyan rendesen összetákolt és látványban is bővelkedő fajta. Nem éreztem túl klisésnek sem így igazán bejött.

A 2. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1940-ben.

Az AFI's 10 Top 10 2008-as listáján - animációs film kategóriában - 5. helyen végzett.

A tündérek meztelenek, azonban gyerekfilmről lévén szó, nemi szervvel nem rendelkeznek.