Felcsípve (2013)

20 ans d'écart

Felcsípve

indingo   2019. 05. 18.

Könnyed másfél órás kikapcsolódást ígér a film, romantikával és egy kis humorral. A története picit kiszámítható, de én kedveltem a két főszereplőt együtt. A szinkron is meglepően jó.

Berto49   2018. 11. 12.

A franciák is tudnak olyan ízetlen limonádét csinálni, mint az amcsik! Egy munkamániás érettkorú szerkesztőnő a végére belehabarodik egy fiatal egyetemistába. Balthazar szerepében láttam először Pierre Niney-t, aki a Comédie-Française valaha volt leg... több»

dóri   2015. 04. 21.

Sajnos az előzetes az összes jó pillanatot ellövi és emiatt talán jobb is mint a film, mert rövidebb. Kár érte, mert én egy könnyed francia vígjátékot vártam, de ehelyett egy lapos, végletekig egyszerű filmet kaptam.

J.Fatime   2015. 10. 20.

A nő az egy tipikus pasifaló luvnya néha már idegesítő. Maga a film nem olyan rossz,romantikus,inkább már nyálas,de hát ha nagyon unatkozol és pont egy ilyen érzelmekkel fűtött filmre vágysz akkor tökéletes.

cunci   2015. 06. 16.

Jó kis film ez , egyszer elmegy egy unalmas délutánon, de biztos, hogy nem többször nézős kategória. Van benne pár humor is- a fényképésznő beszólásai, ott vannak:- "játszd már el, hogy intelligens vagy!" stb.

Helgus   2015. 03. 30.

Miért pont egy ilyen kis semmilyen girnyó a fickó? Egy ilyen jó nő mellé.. hát hol lehet ezt átérezni? Sehol. Viszont fergtegesen jó jelenetek vannak benne, a fotózásos részen nekem folytak a könnyeim a nevetéstől, de vannak benne finomabb poénok is,... több»

Karczaghy Gabor   2019. 02. 18.

Könnyed, vicces, kicsit erkölcs romboló filmecske. Egyszer meg lehet nézni, de láttam már jobb francia vígjátékot. Kissé mintha az amerikai stílusra hajazna.