Felcsípve (2013)

20 ans d'écart

Felcsípve

indingo   2019. 05. 18.

Könnyed másfél órás kikapcsolódást ígér a film, romantikával és egy kis humorral. A története picit kiszámítható, de én kedveltem a két főszereplőt együtt. A szinkron is meglepően jó.

Berto49   2018. 11. 12.

A franciák is tudnak olyan ízetlen limonádét csinálni, mint az amcsik! Egy munkamániás érettkorú szerkesztőnő a végére belehabarodik egy fiatal egyetemistába. Balthazar szerepében láttam először Pierre Niney-t, aki a Comédie-Française valaha volt legfiatalabb színésze, akit szerencsére nem skatulyáztak be ilyen idétlen szerepkörbe, mert később a „Frantz” és a príma „A virradat ígérete” főszereplője volt. A színházi pályafutását hasonlóan korán kezdte mint a filmekben való szereplést, hiszen ez már a hetedik olyan film, amelyben látható volt. A "Helgus" nicknév alatti véleményírónak pedig nincs szeme a tehetséghez, csak a külső alapján ítélkezik.

dóri   2015. 04. 21.

Sajnos az előzetes az összes jó pillanatot ellövi és emiatt talán jobb is mint a film, mert rövidebb. Kár érte, mert én egy könnyed francia vígjátékot vártam, de ehelyett egy lapos, végletekig egyszerű filmet kaptam.

J.Fatime   2015. 10. 20.

A nő az egy tipikus pasifaló luvnya néha már idegesítő. Maga a film nem olyan rossz,romantikus,inkább már nyálas,de hát ha nagyon unatkozol és pont egy ilyen érzelmekkel fűtött filmre vágysz akkor tökéletes.

cunci   2015. 06. 16.

Jó kis film ez , egyszer elmegy egy unalmas délutánon, de biztos, hogy nem többször nézős kategória. Van benne pár humor is- a fényképésznő beszólásai, ott vannak:- "játszd már el, hogy intelligens vagy!" stb.