FlashForward - A jövő emlékei

FlashForward
Videók

Dominic Monaghan
Sonya Walger

2010. április 29-én az emberiség minden egyes tagja 2 perc 17 másodpercre elvesztette az eszméletét. Bár a rejtély nyitját senki sem tudja, tovább borzolja a kedélyeket, hogy erre a 137 másodpercre mindenki bepillantást nyerhetett jövőjének egy kis részébe. Az emberek létrehoznak egy bárki számára… Több

Premier: 2009.09.24.

2022.03.14 Pumbamama

Imádtam minden percét. Fantasztikusan kidolgozott sorozat.

2018.01.21 indingo

Egy ígéretes sorozat volt, egy elég izgalmas történettel. Mi lenne ha egy konkrét időpont emlékeit megkapnánk előre? De mi ha semmilyen infot nem kapunk? Lehet, hogy már nem is leszünk a földön?

2017.02.24 Hercegno

Kb. 10 résznek kellett eltelnie, hogy végre beinduljon a sorozat, utána viszont egész klassz lett, így számomra összességében megérte végig nézni. Viszont Joseph Fiennes szerintem szörnyen modoros és affektáló volt, idegesített.

2016.05.08 tamas84

A legnagyobb baj az volt, hogy nem sikerült elég képzett írógárdát verbuválni a sorozathoz, így a pilot után meredek lejtmenetbe kezdett a FlashForward. Tényleg több volt benne ettől, de hát megint kiderült, hogy egy jó ötlet önmagában még kevés, ha nem párosul színvonalas kivitelezéssel.

2016.12.09 Pappcsino

Igen lassan indult be a sorozat, de kitartottam és kb. a 10. epizód után már örültem, hogy nem hagytam abba. Viszont Joseph Fiennes egész idő alatt idegesített, túlságosan affektáló a szerepében.

Mark Benford a Bryce Varley a népszerű sci-fi írókról, Gregory Benfordról és John Varley-ről kapták a nevüket.Szerző: hp

Az első epizódban egy FBI-ügynök szerepében Seth MacFarlane is feltűnik. Szerző: hp

Dr. Olivia Benford (Sonya Walger) a negyedik rész elején Mark Benfordot (Joseph Fiennes) Shakespeare-nek szólítja. Fiennest korábban a Szerelmes Shakespeare főszerepében láthattuk. Szerző: hp

A sorozat Robert J. Sawyer azonos című könyvén alapul.Szerző: hp

D. Gibbons a Watchmen képregények rajzolójáról, Dave Gibbonsról kapta a nevét.Szerző: hp

Mellékhatás
Terápia