Florence - A tökéletlen hang

Florence Foster Jenkins

2021.10.30 HanGa

Megható és szinte hihetetlen. A szereposztása zseniális, nagyot alakított Streep.

2018.12.13 mamiéstöti2

Lebilincselő témájú igaz történet, melynek rendkívül erős mondanivalója van és színészi játék is kiemelkedő.

2018.08.04 indingo

Nagyon szép film. Megható a története és a mondanivalója a feltétel nélküli szeretetről. Meryl ismét megmutatta egy csodálatos arcát.

2017.02.01 ArpiHajdu és Réci

A kisugárzás fontosabb, mint a tehetség

Alapvetően nem volt rossz film, egy kellemes színfolt azok között a gyenge vígjátékok között, amelyekkel mostanában előáll a filmipar. Persze, annak ellenére, hogy sok olyan jelenettel operál a film, amelyben alkalmazza a helyzetkomukimot, ez attól m... Teljes kritika

2017.07.24 Deku

Az első pár percben nagyon lassan indul be de szerencsére nincs gond vele. Meryl Streep hihetetlenül alakít most is. Kellemes és így ezáltal hasznos időtöltés volt. A film mind zeneileg mind pedig történetileg is megállta a helyét és nem éreztem úgy hogy ez elvesztegetett idő lett volna.

2018.05.02 Szilonka

A napokban szántam rá magam, hogy megnézzem a filmet. Az előzetes alapján a fejembe egy végtelenül giccses és közhelyes vígjáték képe alakult ki. Nagyon örülök, hogy csalódnom kellett, mert ez egy nagyon bájos, helyenként vicces, de összességében eg... Több

2019.01.09 Bazzzsi

Nagyon megható történet, ahol Mery Streep sem esett át a ló túloldalára. Remekül hozta a figurát.

2020.09.20 Lonka

Az előzetes nem valami megkapó. Egy idegesítő baromságra számít az ember, erre kap egy kőkemény, megtörtént eseményt feldolgozó drámát.

2018.11.01 VvV

Van egy hasonló francia film is. Azt nem láttam, de ez egy egész korrekt történet. Izgalmas a két főszereplő nem mindennapi kapcsolata.

2018.07.24 Norbi

Remek kikapcsolódást nyújtott. Nem egy túlpörgetett röhögjünk amennyit csak lehet film, ami nekem nagyon jól esett. Üde színfoltja a mai vígjátékok között, főleg az tetszett hogy igaz történet alapján íródott.

2019.08.07 Greeta

Remek film. Miután megnézi az ember kicsit elfogadóbb és türelmesebb lesz. Nem mindennapi történet.

2019.04.20 petraszab

Az előzetese alapján egy borzalomra számítottam, de ez egy remek igaz történetet feldolgozó film.

2019.06.01 kevelin

imádom meryl streepet mint színésznőt de nekem ez valahogy nem jött át. maga a sztori se nyerte el a tetszésemet és nekem valahogy a játékok sem jöttek át annyira. lehet hogy megpróbálkozom még egyszer vele de elsőre egyáltalán nem jött be

2018.07.10 Az amatőr

Egy igazi,felüdítő zenés vígjáték,kicsit fanyar humorral.Az már csak ráadás,hogy igaz történet alapján készült,ez is egyfajta kiparodizálása egy kicsit a manapság oly divatos "igaz történet alapján készült" filmeknek.Egyben szomorú is egy picit,a néz... Több