Florence - A tökéletlen hang

Florence Foster Jenkins

2018.03.31 Zsceeeka

Vicces kis film volt, nagyon jó alakításokkal (főleg ugye nyilván a női főszereplőre gondolok- Meryl Streepre), de a többiek is rendben voltak. Nem a kedvencem, de egyszer érdemes megnézni, aranyos történet.

2016.11.22 Borga

Ennyire tökéletes tökéletlen alakítást, mint amit Meryl Streep e filmjében nyújtott, még nem sokat láttam. A színésznő fantasztikus választás volt ehhez a szerephez, életre keltette Florence-t.

2016.11.01 kicsimano

Meryl Streep annyira zseniális volt ebben a filmben, hogy képes lettem volna még hosszú órákig elhallgatni Florence víjjogását. Na jó, azt azért mégsem, mindennek van határa, "jóból" is megárt a sok.

2016.12.07 Szorcsik

Meryl Streep mindig is a kedvenc színésznőim közé tartozott, sok jó filmet láttam már tőle, de ez az egyik legjobb. Nála hitelesebben senki nem tudta volna eljátszani ezt a szerepet. Szuper film.

2016.10.04 niky86

Meryl Streep a hátán vitte ezt a filmet, kiváló színésznő, tökéletesen passzolt hozzá Florence karaktere. A film néha kicsit lassabb volt a kelleténél, tartalmazott nehány feleslegesen elnyújtott részt, de összességében nagyon tetszett.

2017.02.09 Ancsus

Elképesztően jó film, nagyon örülök, hogy megnéztem és kibírtam Florence rikácsolását. Fantasztikus színészi játékokat figyelhetünk meg a filmben. Nekem különösen a zongorista karaktere tetszett, hatalmas az arcjátéka.

2017.01.10 Wolowitz

Ebből többet nem kérek, rémesen rossz. Ilyet nem akarok többet sem látni sem hallani. Valamiért egyszerűen az én gyomrom ezt nem vette be. Kellett volna bele sokkal több izgalom és akkor talán nagyobb hatásfoka lett volna az egésznek de így egy nulla. Vacak.

2016.12.30 Potoczkie

Imástam ezt a filmet, mert tökéletesen visszaadja az adott kort és a történetet. Meryl Streep pedig egy igazi istennő, aki tündököl a szerepben. Zseniális! Vicces, humoros, érzelmes, megható film! Gyönyörű helyszínekkel és zenékkel fűszerezve!

2017.02.23 Beuszi

Három kiváló színész csillogtatja meg játékát ebben a filmben: Meryl Streep, Hugh Grant és Simon Helberg. Utóbbi név számomra ezidáig ismeretlenül csengett, de mos egy életre megjegyeztem.

2016.12.02 gubimari

Színészi játékok tekintetében az idei év egyik legjobb alkotása minden kétséget kizáróan a Florence - A tökéletlen hang. Egy pillanatig sem lennék meglepődve, ha több kategóriába is Oscar-díjra jelölnék.

2017.03.27 Szinano

A filmben egyszerre keverednek a vígjáték és a drámai műfaj elemei, s alkotnak egy egységet. Nem lehet nem szeretni Florence-t, még ha énekhangja bántja is az ember fülét.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Látványos és a zenéje nem rossz, de összességében unalmas volt a film. Vontatott a cselekménye és lassú. A szereplők alakítása nem rossz, de felejthető a film.

2016.09.17 krazucsi

Nekem nagyon tetszett a film, jól szórakoztam rajta. Olykor-olyakor szomorkás, vagy épp egy kissé bohókás, de szerethető. Valamennyi színész hozta a formáját, nem okoztak csalódást. Különösen a zongorista karaktere nyerte el a tetszésemet.

2017.05.24 NLHF

Bárkinek ajánlható, aki szereti a mondanivalóval rendelkező filmeket. Szép kiállítású, gyönyörű a díszlet, igaziak az érzelmek, szuperek az alakítások, humora van, ugyanakkor mélysége is. Egy percig sem unalmas és nagyon emberi.