Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Thibo84   2019. 02. 02.

Jó a történet, jók a színészek. Akik szeretik a háborús filmeket, azoknak bátran ajánlom.

Adepto   2016. 02. 22.

Na ez nálam a FILM! Nem tudnék olyat mondani, ami nem tetszett, vagy amibe bele tudnék kötni. A történet elképesztő, a sztori íve szépen felépített, fordulatos és végig leköt. Olyan szinten beleéltem magam, hogy néha észre sem vettem és hangosan kommentáltam a történéseket... A színészek zseniálisak, a látványvilág és az operatőri munka briliáns. Ezt a filmet látni kell! James Franco (talán) legjobb alakítása!

indingo   2018. 04. 26.

Nekem a háborús filmek mindig kicsit egyformák. Ezt a filmet mondjuk kivételesen kedvelem, mert nem az a szokásos világmegmentős túlzásokkal teli film.

Gecko   2016. 05. 21.

Az egyik kedvenc háborúról szóló filmem. Érdekessége ,hogy a repülőgép pilóták szemszögéből mutatja be az akkori világot,mikor még éppen ,hogy csak elkezdődött a repülők hadi célú felhasználása.Izgalmas,fordulatos és a kellő helyen humoros is. Persze a gyengéd szálak sem maradnak el a történetből.

mobilman89   2015. 02. 03.

A főszereplők kimondottan jó alakítják a történetben a karaktereket, és hősiesen helytállnak a harcokban, még ha egyesek életébe kerülhet. Jan Reno hozza a kötelezőt, de a film egyébként csak átlagos.

A film igaz történet alapján készült.

(Thibo84)