Négy esküvő és egy temetés

Négy esküvő és egy temetés

Four Weddings and a Funeral

Maya – hátrahagyva szakmai és magánéletét – Londonba utazik, hogy találkozzon régi barátaival. Megérkezve azonban azzal kénytelen szembesülni, hogy mindannyiuk élete romokban hever.

(csd)

Premier: 2019.07.31. | HBO Max (2020.12.01.) | RTL+ (2022.11.17.)

1. évad (2019) - 10 epizód

2021.10.26 szoljhozzam

Nekem tetszett, hogy nem húzták ezer évadon keresztül a sztorit. Izgalmas volt a karakterek fejlődése.

2020.08.20 indingo

Nekem tetszett a sorozat, nem húzták ezer évadon keresztül. Érdekesek voltak a karakterek, jó kiszámítható volt, hogy mi lesz a vége, de mégis romantikus hangulatba tudta hozni az embert.

2020.08.26 Tanovszky

Kilóg a lóláb

Valóban könnyed, szórakoztató romantikus sorozat. Első ránézésre. Vígjátéknak nagy jóindulattal nevezhető, de talán még határeset. Inkább egy kedves, romantikus dráma, de nem a súlyosabb fajtából. Az eredeti filmhez semmi köze nincs, de az nem is baj. Ott kezdett zavaró lenni, amikor kezdett kilógni a lóláb, hogy ez egy színtiszta bal libsi propaganda több szempontból is. Pl. izgulni kell szegény afro-ratyi-migráns sorsáért, akinek természetesen az erkölcse makulátlan. De a brit parlament idős, fehér tagja kiáll ezért az azonos nemű szerelméért még ha a politikai karrierjébe is kerül. Hát nem tudom, ez mennyire reális, enyhén szólva erőltetettnek tűnt. Vagy csak a szívnek nem lehet parancsolni?