Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login
NA

Foxtrott

(Foxtrot)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

alexxx   2018. 02. 15.

Atyaég, mennyire durva film ez. Egészen váratlan élmény volt, de nem tudom azt mondani, hogy nem nyűgözött le a maga módján. A témája is igen kemény, de a kivitelezés... Nagyon szűk réteget szólít meg a film, de nekik maradandó élményben lesz részük, azt garantálom.

ovejuna   2018. 02. 16.

Nem számítottan ilyen brutális, és ennyire sokkoló filmre. Csak ültem a teremben, és néztem ki a fejemből. Erős lélek kell ehhez a filmhez, mert nyomot hagy, annyi szent. Bármire is számíts, amikor megveszed rá a jegyet, nem azt fogod kapni, mert erre a mozira egyszerűen nem lehet felkészülni.

Sarah Adler
Sarah Adler
Yonaton Shiray

Samuel Meoz újabb filmje kemény és őszinte dolgozat a háború értelmetlenségéről és az emberi lét törékeny voltáról. Lírai dráma mesteri színvonalon. 85/100 több»

A Foxtrott keretes szerkezetű, dinamikusan építkező, izgalmas filmdráma, némi humorral és abszurditással fűszerezve. több»