Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Bír-lak

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Szívemhez közel állnak az ilyen sorozatok. Aranyosak a gyerekek, poénok is vannak benne. Esti kikapcsolódásnak tökéletes.

SzFa   2018. 03. 27.

Aranyos, kedves, élvezhető hétköznapi családi sorozat, és sajnos nagyon elfeledett is. Itt nem az Olsen ikreken van a hangsúly, de itt is nagyon aranyosak. Mindenkinek ajánlani tudom igazán szórakoztató.

idefix   2015. 10. 06.

Aranyos, kedves, nézhető hétköznapi sorozat, amit főzés vagy házimunka közben szívesen elnéz az ember. Középkategóriás sorozat, átlagos színészekkel. Pörgős, vicces, szórakoztató.

Azért, hogy a nézők ne tudják eldönteni mikor melyik Olsen ikret láthatják, műfogsort kellett viselniük, mert saját fogaikat eltérően hullajtották.

(mamiéstöti2 )

A 3. évad forgatásakor az Olsen ikrek részenként 25000 dollárt kerestek.

(mamiéstöti2 )

20 kisbabát hallgattak meg a szerepre, és azért az ikrekre esett a választás, mert egyedül ők nem sírtak.