acey

A Gangs of Wasseypur történetének főhőse Shahid Khan, aki miután kirabolt egy-két brit vonatot, száműzetésre kényszerült. Most egy bányában robotol és a bosszú hajtja. Ez a dühös harag több generációt átölel családjában, s fia elhatározza, hogy véresen megbosszulja… Több

Rendező: Anurag Kashyap
Ország: India
Premier: 2012.05.22.

2020.01.21 TeeRPaaK

Odaver! nekem nagyon adta.

2017.12.23 Deku

Nem volt rossz. Van ennél sokkal jobb de mindenképp nézhető egyszer csak már láttunk hasonlót. Ezt a filmet a középmezőnybe tudnám elképzelni. Kicsit nehéz volt eldöntenem, hogy mit is érzek vele kapcsolatban.

2017.01.28 e-batta

Bandaháború

Minden tiszteletem a feliratkészítőé, de tényleg. Rendesen megszenvedhetett vele, akárhogy számolom, a két rész együttesen 5 óra 33 perces!!! És rengeteget beszélnek benne, mert folyamatosan megy az áskálódás, szervezkedés, politikai és hatalmi machi... Teljes kritika

2016.06.11 Mulds

Az egyik legjobb. Eme film az egész család számára is kikapcsolódást nyújthat akár. Nálunk például igazán nagy sikert aratott így bátran ajánlhatom bárkinek. Odatette magát a film és kész. Ajánlom!

2016.05.28 Sonny

Egészen jó film, habár rettenetesen hosszú, s olykor nagyon véres.

A film összbevétele 665 dollár volt (imdb.com).

A által játszott Mohsina nevű karakter nincs benne a forgatókönyvben, Anurag Kashyap rögtönözte neki a szerepet.Szerző: e-batta

Sohil Shah rendezőasszisztens egy furcsa balesetben halt meg a film forgatása alatt Banarasban. Dzsipje lezuhant egy hídról, Sohil beverte a fülét egy fémrúdba, és pillanatok alatt elvérzett.Szerző: e-batta

Szokatlan lépés Indiában, a filmet két részben mutatták be, néhány hónap különbséggel. A forgatókönyvet két különálló történetként írták meg, ami önállóan is megállja a helyét, de egy történetnek hat, ha a filmeket együtt nézik meg.Szerző: e-batta

Ebben a filmben volt író/rendező filmszínészi bemutatkozása.Szerző: e-batta