adam   2017. 02. 16.

Ez a film nekem több mindenről szólt. Egyrészt Zack kapcsolata az apjával, hogy próbál minél inkább eltávolodni tőle, legalábbis, hogy nem akar a sorsára jutni, ez valami nagyon erős erkölcsi mondandóval töltötte meg az egészet, szerintem. Viszont a szerelmi szál...hát, nem tudom. Kicsit csöpögős tőle.

SztarkTóni   2015. 08. 26.

Jaj, ez egy tipikus Richard Gere film. El sem tudom képzelni, hogy csinált ez az ember színészi karriert. Még csak az sem tudom mondani, hogy egy jó karakterszínész lenne. Ha van is benne egy pici feszültség, amit a főhős sorsa és története okoz, azt mind elrontja az egysíkú, sablonos színészi játék.

A 3. legnagyobb bevételt hozó film az USA-ban, 1982-ben.

1982-ben a 3. legtöbb bevételt hozó film volt.

Dennis Quaid számításba jött Zack Mayo szerepére.