Gekijouban Blood-C: The Last Dark

A Fumitoval történt incidens óta Saya nem találja helyét és csak és kizárólag Fumito iránt táplált haragja viszi előre. Célja nem más, mint az, hogy végezzen vele. Sayával ezúttal egy teljesen más környezetben találkozhatunk. A kezdetben csöndes és nyugodt falut felváltja a sötét és zajos Tokió, ahol már nyoma sincs főszereplőnk sorozatban megismert kedvességének és bájosságának. Ami talán nem is olyan meglepő a történtek után... Azonban ezúttal Sayának segítőtársai is akadnak. Méghozzá egy csoport, akiket egyszerűen csak SIRRUT-nak hívnak. A SIRRUT céljaként tekinti a Japánban jelen lévő szigorú cenzúra és szabályok elleni fellépést és azok eltörlését, ezért hát ezek… Több

Ország: Japán
Premier: 2012.06.02.

2016.02.08 ellcrys89

Szerintem ez a anime nem kicsit volt kidolgozatlan. Az alap koncepció jó lett volna de lenne még mit csiszolni rajta. Unalmas klisés animere sikeredett. Nem lopta be magát a szívembe

2015.07.09 thomino

Nekem valahogy nem annyira jött be. Túlságosan klisés szerintem, ilyenből már van elég sok a piacon, nem biztos, hogy újra megnézném. Simán elég volt egyszer is.

2014.12.10 Roman

Szeretem, ha egy animénél a történetre helyezik a hangsúly és ráadásul a rajzolása is szép. Egyszóval nekem ez egy kellemes élmény volt. Bár a történet egy kicsit sablonos, ennek ellenére nem annyira kiszámítható, mint amit ígér a koncepció.

A film összbevétele 400 012 dollár volt (imdb.com).