Gekijouban Steins;Gate: Fuka ryouiki no dejavu (2013)

Gekijouban Steins;Gate: Fuka Ryouiki no Déjà vu

Deku   2017. 12. 24.

Hangulatát tekintve egész jó is lehetett volna de sajnos a közelébe se ért a jónak. A történetet én nem tudtam úgy a magaménak érezni mint ahogy azt elvártam volna így nekem kudarc szagú lett ez a film.

Sycho99   2018. 03. 16.

Érdekes látni, hogy itt (a sorozattal ellentétben) Kurisu kell megmentse Rintarou-t. A hangulat elragadó, a grafika remek, végig lehet izgulni a filmben. Akkor mégis mi a gond? A történet egy kicsit kevéssé van átgondolva, mint ahogy azt elvárnánk a sorozat után. Persze bőven nem rossz, de ahogy végül megoldódik vagy nem oldódik meg a Rintarou eltűnése, arra messze szánhattak volna egy kicsit több időt. Sajnos, a sorozattal ellentétben is csak a karakterek viszik a filmet, a történet nem. Ennek ellenére én nem bántam meg a megtekintését. Ötből négyre tudom értékelni.