
Vélemények (2)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Próbáltam megérteni, hogy milyen üzenetet is akart átadni ezt a film. Sajnos nekem valamiért nem jött át a sztori. A történet unalmas és vontatott volt. Igazából csak azért néztem végig, mert vártam valami csavart, valami fordulatot, ami nem jött el.... Több
Ez volt az első A24 film, ami kimondottan rossz volt. A film csigatempóban halad, és még a saját konfliktusában sem tudunk hinni, mert a karakterek nem lettek kibontva vagy új meglátásba helyezve. A film lezárása bármikor megtörténhetett volna. Együttérezni pedig nem tudunk olyan karakterekkel, akikről alig tudunk valamit.