Felemelkedés (2022)

Rise

Fikatours_blogger   2022. 08. 28.

Egy bevándorlónak, a sok küzdelem mellett, nem árt, ha születik néhány tehetséges gyereke

Jól ábrázolt történet, szórakoztató jelenetekkel, talán csak a Disney színvilágból kellett volna visszább venni a drámai hatás kedvéért.

József-Lendvai   2022. 08. 15.

Nem rossz film. A sztoriból többet is ki lehetett volna hozni, főleg a vége lett kicsit elkapkodva... Az angol címből én egyből Derrick Rose-ra gondoltam, az ő története is eléggé inspiráló. Legfiatalabb MVP, majd két térdszalagszakadás + egyéb sérülések, lemondások, majd visszatérés és egy career high.

István   2022. 03. 28.

Ha van disney+-od, ajánlom, hogy nézd meg ezt. Néha zavaros a megértése, ha nem követed a kosárlabdát, de decens, jól összerakott film.

ferenczijj   2022. 06. 27.

Egyszerre inspiráló és felemelő, ha ilyen filmek éreznek a jövőben is a Disney+-ra, akkor tuti maradok. Jó szívvel tudom ajánlani.

Turon   2022. 01. 03.

Ez egy szívmelengető igaz történet, amely valójában inkább egy családról szól, mint a kosárlabdáról. Ez azt jelenti, hogy - ahogy haladunk előre - egyre jobban felgyorsul, de egy kicsit lassan indul. Ennek ellenére nagyon élvezetes.