Felemelkedés

Felemelkedés

Rise

A film a valóságban megtörtént sztorin alapul. amely Arról a családról szól, amelyik a liga történetének első NBA-bajnok testvértrióját hozta a világra.

(Hupka Adrián)

Rendező: Akin Omotoso
Író: Arash Amel
Premier: 2022 | Disney+ (2022.06.24.)

2022.08.28 Fikatours_blogger

Egy bevándorlónak, a sok küzdelem mellett, nem árt, ha születik néhány tehetséges gyereke

Jól ábrázolt történet, szórakoztató jelenetekkel, talán csak a Disney színvilágból kellett volna visszább venni a drámai hatás kedvéért.

2022.08.15 József-Lendvai

Nem rossz film. A sztoriból többet is ki lehetett volna hozni, főleg a vége lett kicsit elkapkodva... Az angol címből én egyből Derrick Rose-ra gondoltam, az ő története is eléggé inspiráló. Legfiatalabb MVP, majd két térdszalagszakadás + egyéb sérülések, lemondások, majd visszatérés és egy career high.

2022.03.28 István

Ha van disney+-od, ajánlom, hogy nézd meg ezt. Néha zavaros a megértése, ha nem követed a kosárlabdát, de decens, jól összerakott film.

2022.06.27 ferenczijj

Egyszerre inspiráló és felemelő, ha ilyen filmek éreznek a jövőben is a Disney+-ra, akkor tuti maradok. Jó szívvel tudom ajánlani.

2022.01.03 Turon

Ez egy szívmelengető igaz történet, amely valójában inkább egy családról szól, mint a kosárlabdáról. Ez azt jelenti, hogy - ahogy haladunk előre - egyre jobban felgyorsul, de egy kicsit lassan indul. Ennek ellenére nagyon élvezetes.