Grimcutty

Grimcutty

2024.02.09 kaloz44

Nem volt olyan rossz, szerintem egyszer meg lehet nézni.

2022.11.01 Caravaggio1978

Idegesítő mozi ,csillogó műfogsorokkal

Értelme semmi sem volt, inkább délelőtt nézzétek meg, no nem azért, mert este beparáznátok tőle, hanem azért, mert idegbajt ne esti moziidőben kapjatok ettől. Akis csaj jól játszik, a többiek idegesítőek és nem szeretnek átöltözni. :) :) Az anyuka ugyanabban a blúzban alszik, fekszik, kel, jön, megy napokig, behaltam rajta. Az apuka inkább egy Amerikai pite filmben tudná magát leginkább kamatoztatni, esküszöm, néha felröhögtem, mikor megláttam. Volt egy-két borzalmas nagy baki a filmben, kicsit műanyag volt az egész, pláne a főhős rémet is, amikor felvisított, a hangja mint a disznónak, akinek a fülét ráncigálják, visítottam én is, csak a röhögéstől. Legalább a rémséget valami jó járású fickóval kellett volna eljátszatni, mert mikor a kórházban jön a folyosón, olyan csámpásan megy, hogy ismét nevetnem kellett. Nos, horrornak nem horror, gyerekfilmnek talán elmegy, de előtte egy nyugtató teát igyatok legalább meg.

2022.10.10 Amgalan Nézhetetlen

Nagyon nagyon nagyon ROSSZ!

Egy nagy szarkupac! Ennél nagyobb nem is létezik. Ennek a filmnek nevezett szarhalmaznak meg sem kell volna születnie ötlet szinten sem. Sem annak aki kitalálta…

2022.10.10 NEO

Nagyon ütős a hangulata, de ennél többet kvázi nem is tud a film, mert a sztori egy nagy nulla.

2022.10.12 bart

Hát, szerintem ennek a filmnek egyszerűe nagyobb a füstje, mint a lángja. Nagyon ijesztő, de úgy idegesítően az.

2023.09.23 ThaliaLovecraft

Momo 2.0

Az emberek többsége biztosan hallott már az olyan internetes jelenségekről, mint a Momo, A kék bálna vagy a Slender Man. Ezért a film nem igazán egyedi, és semmi újat sem mutatott, viszont tanulságként levonhatjuk, hogy az internet veszélyes. A történetet érdekesnek találtam, de egyes cselekményszálakat lezáratlanul hagytak, és ez bosszantó volt. Talán lesz második rész? A színészek alakítása inkább nevetséges volt, mint rémisztő. A főgonosz külseje nagyon műnek hatott, nem volt hiteles.