Grimcutty

Grimcutty

Roboraptor
2022/10/27

A halloweeni időszak környékén a streamszolgáltatók is igyekeznek meglovagolni a várhatóan megnövekvő horrorfogyasztási igényeket. A dömping egy részét pedig megpróbálják sajátgyártású kontenttel kielégíteni. A Hulu az új Hellraiser mellett a Grimcutty című horrorral vetette bele magát az időszakba, ami nálunk a Disney+-on is elérhetővé vált. A film iránt érdeklődő szerzőnk pedig meg is nézte azt, a kritika sorsáról azonban egyelőre keveset tudni. Megkérdeztük, hogy egyáltalán mire számított a filmmel kapcsolatban, és hogy végül megírja-e a kritikát. Több

Cinegore.net
2022/10/28

Értem én, hogy a főleg sorozatok egyes részeit dirigáló John Ross írt egy igencsak aktuális problémákat feszegető forgatókönyvet, majd ugyanő megrendezte ezt a digitális világ potenciális veszélyeiről szóló produkciót, viszont olyan szinten didaktikusra és már-már szörnyen irritálóra sikerült, hogy tényleg nem tudom eldönteni, vajon ezt most hiteles dokumentumfilmnek szánta az Z-generációs gyermekeket nevelő szülőknek avagy szimplán egy újabb esetlen és béna próbálkozás az említett korosztály számára valamiféle ijesztgetés gyanánt. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!