Guilt (2016)

Guilt

Gino   2018. 08. 28.

Nagyon igyekezett, hogy megközelítse a Fargo vagy a True Detective színvonalát ez a krimi-sorozat, de nem sikerült neki. S bármennyire is fog igyekezni a jövőben is e tekintetben, nem fog sikerülni neki. Erőltetett menet.

NEO   2018. 07. 15.

Nem tudtam eldönteni, hogy a sorozat a késői kamaszoknak vagy a felnőtteknek íródott. És mivel nem tipikusan krimijellegű, így a műfajjal is bajban voltam. Nem néztem végig az első évadot, annyira nem kötött le. Vannak ennél izgalmasabb és érdekesebb sorozatok is.

fester   2016. 07. 03.

Nekem tetszett, habár a színészek rémesen gyengék voltak benne. A sztori jó, a kivitelezés is a helyén volt.

gennaddifix   2016. 05. 23.

Tele volt a sorozat kiaknázatlan képsorokkal, rosszul megszerkesztett párbeszédes részekkel, rémes színészekkel és egy eléggé hiányos történettel. Nem kell megnézni, ha nem muszáj.

KATE   2016. 03. 23.

Megnéztem a pilot epizódot és megköszönte a lehetőséget, de nálam kifújt ennél a pontnál ez a sorozat. A karakterek bosszantóan rosszul kidolgozottak, a sztori rémes, a forgatókönyv is rettenetes. A főszereplő csaj pedig különösen irritált.

A Grace szerepében látható a James-t alakító Anthony Head lánya.

(erare)