Hab

Hab

2024.02.16 Master

Szórakoztató és habkönnyű

Lakos Nóra filmje, a Hab egy valóban szórakoztató kis vígjáték remek sztorival és alakításokkal. A központi karaktert, Dórát, aki pályázati támogatást szeretne szerezni saját süteményező vállalkozásához, a még napjainkban is bombázó formában lévő, gyönyörű Kerekes Vica alakítja. Egyedül miatta is megéri megnézni ezt a filmet, mert egyszerűen elbűvölő jelenség. Igazi NŐ minden sejtjében. Kapunk vicces jeleneteket, poénokat és egy kikapcsolódásra tökéletesen alkalmas vígjátéki történetet. Egyértelműen négy csillagos produkció.

2020.10.01 indingo

A pusztazámori Barcza-kastély, mint helyszínválasztás remeke ötlet volt. A film kelelemes, bár nem túl maradandó a története. A története kiszámítható.

2021.12.07 sptt

Kedves, romantikus film, bár az ingerküszöböt nem igazán éri el a cselekvés változatossága, a hirtelen drámai fordulatok nem kergetik őrületbe a nézőt. Egyszer meg lehet nézni, ha előtte megittál egy erős kávét, akkor talán ébren is maradsz a végéig. 6/10

2020.08.29 Fortress

Remek szórakozás az új magyar vigjáték

Lakos Nóra idei filmje a Hab, az utóbbi évek egyik legjobb magyar produkciója, remek alakításokkal, élvezetes sztorival és szórakoztató, vicces jelenetekkel. Kerekes Vica ezúttal is fergetegeset nyújt, lényéből fakad az őszinte, könnyed játékos életvidámság. Ezúttal karaktere szerint egy cukrászdáját megmenteni próbáló üzletasszonyt alakít, aki a pályázathoz kamu-családot kell hogy teremtsen. A helyzet számtalan vicces jelenetet hoz, stílusos és inteligens humorral és romantikával. Önfeledt szórakozás fiataloknak és öregeknek.

2021.10.31 dandelion1983

Kellemesen csalódtam, nagyon cuki, könnyed, romantikus alkotás, a két főszereplő zseniálisan játszott. Néhány mellékszálat kidolgozatlannak éreztem, és örültem volna, ha lelkileg mélyebbre mennek egy picit, de így is egy szerethető filmet láthatunk.

2020.10.23 Bazzzsi

A biocitromot szúnyogok ellen mindenképpen ki fogom próbálni. :) Közepes vígjátéknak mondanám.

2020.09.16 VvV

Nem is annyira habkönnyű, mint gondoltam. Szép film, remek magyar színészekkel, jó humorral és csipetnyi drámával.

2022.03.15 Fikatours_blogger

Imádtam a karaktereket, a poénokat és a történetet. Nem félek csillagos ötöst adni rá. :-P

2020.09.11 DarkMoss

A látványvilága kellemes, Kerkes Vica pedig tündéri, de maga a film sjanos nem egy nagy eresztés. A karakterek motivációi teljesen rejtve maradnak, a forgatókönyv és ezzel a tempó többször is megbicsaklik, és az embernek az az érzése marad tőle, hogy ebben lehetett volna sokkal több is.

2022.03.16 stomachh

Határozottan ügyes film. Kellemes a sztori (bár kiszámítható), a karakterek jók, az egészet jó érzés nézni. Kerekes Vica ismét remekelt.

2020.11.07 belavagyok

Elek Ferenc szerintem most is mindent vitt, pedig még csak főszereplő sem volt. Aranyos kis történet, szerelemről és útkeresésről, családról, barátságról.

2020.09.26 Timike

Kovács Lehel most is fantasztikusat alakított, és mindenképpen ki kell emelni a csillagszemű szőke kisfiút. Imádtam! A film maga helyenként jó humorú, a történet lehetett volna összetettebb, nem pedig a volt szerelme után síró csaj storyja.

2023.06.04 Diabolus

Könnyű esti kikapcsolódás

A film sajnos tele van klisékkel, de el tudjuk nézni, mert egy kedves kis történet alakult ki belőle. A szereplők remekül hozzák a karaktereket.

2019.04.07 martin7919

Nem a Hab lesz az a film, ami megváltja a magyar vígjáték műfaját, de abszolút korrekt darab lett. Lakos Nóra megérdemli a sikert, és ha elsőre ilyen filmet hozott össze, kíváncsian várom a következőt, szerintem sokat fogunk még hallani róla.