Hőség

Heatwave
Videók

2023.08.26 szemtelen

Kétszeres hőség, tízszeres pusztítás

„Hőség”, vagyis extra meleg és egy áramszünet teremt szexi hangulatot a városban, ahol több tucatnyi gyertya társaságában Claire és Eve összebújik, és az összes láng körülöttük szimbolikus, metaforikus, vagy ilyesmi. Egy zavaros munkahely, egy zaklatott házasság, egy eltűnt első feleség, egy gyilkossági rejtély és egy bugyuta nyomozás – mindez alkotórésze egy kivételesen alacsony költségvetésű thrillernek, amit plafonig pakoltak klisékkel, és kétharmados unalom uralja a vetítési időt, ami kb. 100 perc az idődből. Valójában a cselekmény annyira rossz, és csak arra szolgál, hogy eladjanak egy olcsó gyilkossági történetet egy leszbikus viszony gondolatán keresztül. A két nő kémiája egyébként elképesztően működik, látványos közöttük a vonzerő, de ennél többet nem tudott kihozni ebből a rendező. A produkció meglepetés- és izgalommentes, a cselekmény lekerekített, finomságokkal és fordulatokkal sokkal több lehetőségre lett volna képes. A karakterek is pontatlanok, és ennyi bakival a film elveszíti az érdeklődést, nem egy kasszasiker!

2022.03.24 Wild-W

Nézhető, de semmi extra.

2022.08.29 Sraczjanos

Ez a film feszültségben tart, és a szerelmi történet lenyűgöző. Nézd meg, ha érezni akarsz valamit. A végéig nem tudtam kitalálni, hogy ki a rosszfiú valójában.

2022.09.25 Maestro

Óvodás szintű banális történet , a főszereplő csaj rendkívül csinos, de a film nagyon gyenge.