Rosszfiú a szomszédban (2019)

The Wrong Boy Next Door

slaver   2020. 05. 12.

Calli Taylor kiemelkedően jó ebben a filmben, az ő energikussága mellett a többiek alakítása sajnos szembetűnően gyenge. De igazából az egész történetről nem mondható el, hogy hú, de jó lenne, egyszerűen csak egy enyhén nyomasztó, elég életszerű dráma.

Turon   2020. 01. 04.

Na, ez tipikusan az a fajta thriller, ami sokat akar markolni, de keveset fog. A sztori maga még egész jó is lenne, de annyira kiszámítható az egész, hogy nem is igazán kötött le. Bár mondhatnám, hogy akkor legaláb egy egyszernézős kategória, de szerintem egyszerűen csak simán kihagyható.

paji   2019. 11. 12.

Több feszültséget és fordulatot vártam tőle, de így is egész tisztességesen felépített film.

Chabee   2019. 09. 05.

Nagy kár ezért a filmért mert bőven lett volna potenciál, de szerintem egy thriller nem ennyire gördülékeny. Hiányzik belőle a feszültség és persze némi fordulat sem ártott volna a történetnek. Nem akarom szétszedni, de szerintem abszolút felejtős a film.