Világtalan

Világtalan

Sightless
vertigo
Madelaine Petsch

Egy végzetes támadás után Ellen Ashland elveszíti a látását. A lány visszavonul a világtól, hogy megpróbálja helyrehozni az életét, rövidesen azonban teljesen eluralkodik rajta a paranoia.

(csd)

Rendező: Cooper Karl
Forgatókönyvíró: Cooper Karl
Premier: 2020

2021.02.06 stevepisti

Semmiképp sem rossz film, de előtte számos hasonló filmet láthattunk már, amiben a trauma ért (általában) hölgy egy általa létrehozott, képzelt környezetben talál valami furcsát, nem odavalót, ami később okozza a problémákat. Ezért eléggé kiszámíth... Több

2020.06.14 vertigo

Nem igazán tudtam sem megijedni, sem félni, sem izgulni ezen a filmem, mert annyira egyszerű és bénácska volt az alaptörténet, hogy csak na. Úgyhogy, aki valami komoly filmre vágyik, ne ezt nézze meg, csalódni fog!

2020.06.03 Pető

Volt már jobb, lesz még rosszabb, és nem tudom, hogy kinek készült ez a film: fiataloknak talán túl sok, felnőtteknek túl kevés.

2021.01.21 philboy

Elég feszült kis film, legalábbis nálam végig fent tudta tartani a feszültséget annak ellenére, hogy sokszor nagyon szép képi világgal dolgozik. Izgalmas.

2021.01.21 Indy Vasko

Felesleges.

A Világtalan premierje 2020. szeptember 2-án volt a Dances with Films Festival-on.Szerző: hp

A Világtalan a rendező, Cooper Karl azonos című rövidfilmjén alapszik.Szerző: hp

A film forgatása mindössze egy hónapot vett igénybe. Szerző: hp

Madelaine Petsch és Matthew Yang King második közös munkája a Riverdale című sorozat után. Szerző: hp