Hétmérföldes szerelem (2010)

Going the Distance

dandelion1983   2021. 10. 25.

Azt kaptam, amit vártam. Egy könnyed, humoros szerelmes filmet, ami bemutatja egy távkapcsolat nehézségeit. Szerintem egyszer mindenképpen nézhető.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Nagyon édes romantikus és humoros történet a szerelemről és a kényszerű távkapcsolat nehézségeiről, túlélésről, elengedésről. Kicsit sablonos némely elem, de hát egy romkomnál ez azért nem meglepő. A főszereplő páros isteni választás volt. Miattuk szerettem főleg ezt a filmet.

lolita13   2016. 10. 18.

imádtam ezt a filmet mert volt benne romantika, humor és a színészek is tehetségesek voltak, a történet pedig kicsit sablonos volt de nekem így tetszett.

doroffee   2016. 02. 15.

Alapvetően az egyetlen bajom a filmmel a mellékszereplők jelenetei voltak... úgy éreztem, hogy egy nagyon emberi, a mai emberi kapcsolatokat, a távkapcsolatot stb. nagyon jól, pontosan bemutató filmbe hoztak egy jó nagy adag öncélú, agyatlan barom poént, amivel tönkrevágták a hangulatot.

Adepto   2016. 02. 17.

Kettős érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. A főszereplő párost justin Long és Drew Barrymore nagyon jól és szerintem hitelesen játsza el. Nagyon valósan ábrázolja a távkapcsolatokkal járó problémát. Viszont a mellékszálakat nem minden esetben ére... több»

pindurcat   2015. 06. 15.

Hol van benne a romantika? Zéró. Bugyuta, kétértelmű poénokkal próbál vicces lenni, de nagyon gyenge. Minőségnek nyoma sincs. Már -már nézhetetlen kategória.

Aranyhal   2015. 08. 17.

Sablonos film sablonos, egyszerű történet és színészi alakítás. Nem adott újat, valamelyest csalódás volt. Közepesnek mondható, jóindulattal egyszer nézhető.

A filmet 32M $-ból forgatták le 2009 nyarán New York-ban.

Christina Applegate volt az első választása Nanette Burstein-nek Drew Barrymore nővérének a szerepére.

A rendezőnő Nanette Burstein első fikciós filmje, korábban csak dokumentumfilmeken dolgozott.

Csak a két főszereplő karakternek van teljes neve: Garrett Austin Scully (Justin Long) és Erin Rankin Langford (Drew Barrymore).

A forgatókönyv írója Geoff LaTulippe közeli barája a producer producer Dave Neustadter-nek és a film Dave egy korai távkapcsolatának alapján készült.