Humans

Humans

2016.08.21 Timike

Igényes angol sorozat a sci-fi kedvelőinek. A történet maga elég érdekes és a történetvezetése is említésre méltó. A zenei aláfestések is tetszettek.

2023.04.23 Frekvency Ferenc

Akkor röviden a sorozat lényegéről annak, aki még nem látta volna: fehér férfi rohadék; fehér android férfi jó; fehér nő jó; fehér női android eleinte rossz, mert a fehér férfiak rohadékok, de aztán jó; fehér nőnek nem kell fehér férfi, mert az egy r... Több

2016.02.27 H.a.n.n.a

Angol sorozathoz képest elég igényes film. A történet érdekes, jó a cselekményvezetés és érdekesek a szálak a sztoriban. A befejezése az első évadnak sok szálat még nyitva hagyott, várom a 2. évadot.

2016.10.13 Hablaty

Egy jól összerakott és felépített sorozatól van szó. A története érdekes pedig már nem egy filmben láttunk hasonló témát.

2016.07.01 punktum

Tetszetős sorozat, amely érdekes témát feszeget. Érdekes csavarokkal és korrekt szereposztással.

2016.02.26 BlaBlaBla

Érdekes volt a sorozat, nagyon tetszett. Jó az alaptörténet, Anitaról is azt hiszi az ember, hogy a srác szerelme, közbe nem. Kíváncsian várom a folytatását.

2016.04.25 Zsóka

2 részt láttam. Számomra unalmas. Időpocsékolás.

2016.01.17 Sniper

Na ez a sorozat volt nekem az év pozitív csalódása. Remek alapötlet, kiváló színészi játék, és ott van a mondanivaló is keményen. A Humansnek ott a helye a legjobbak között, nem véletlen, hogy a kritikusok nem győzik méltatni. Nálam kötelező program.

2015.12.10 UmpaLumpa

Mondjon bárki bármit, a Humans az utóbbi évek legjobb sci-fi sorozata. A műfaj rajongói mindenképp tegyenek vele egy próbát, mindenki másnak pedig erősen ajánlott.

2021.02.05 Brigitta Kovács

Nagyon érdekes sorozatnak tartom. Jó, hogy ráakadtam és megnézhettem. Az elején túl távoli volt tőlem a téma, de ahogy haladtunk a történetben előre, egyre inkább elképzelhetőnek tartottam, hogy ilyen létezhet, vagy már létezik is. Tanulságos, érdeke... Több

2019.02.20 eva78

Engem elbűvölt a sorozat, pedig nem kifejezetten az én műfajom.