Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Humans

petraszab   2019. 05. 20.

Tetszik benne, hogy nem egy tipikus, sablonokkal megtűzdelt robotos sorozat. Minden részben történik valami izgalmas és pörgős az egész.

indingo   2017. 04. 11.

Picit pipa vagyok mert a tudtom nélkül elkezdték leadni a második évadot, úgyhogy után kell néznem neten. Az első évad friss volt és újszerú, levett a lábamról.

Deku   2017. 08. 23.

Nagyon erősen indított a Humans első évada, eredeti volt újszerű és fordulatos. Viszont nem tartott ez a lendület sokáig hamar bukta lett az egész. Átlagos marad így.

Szilonka   2016. 04. 14.

Nekem bejött az első évad. Izgalmas volt, meglepő fordulatokkal. Pörögtek az események és nem volt benne üresjárat. Sok kérdés még lezáratlan maradt úgyhogy jöhetne a második évad.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Remek kis sorozat volt, várnám a második évadot. Érdekes ez a robot világ. Jó volt a története, jól csepegtette az információkat.

Theo Stevenson
Katherine Parkinson

Képes-e az ember arra, hogy ezt létrehozza? Képes-e az ember gondolkodó gépeket alkotni? Nem elég az, hogy a gép reagál valamire, hanem képes-e felmérni a helyzetet és önmagától, annak megfelelően cselekedni? És, ha képes erre az ember, mihez kezdjünk vele? Ismertető.

A Humans azon túl, hogy a tudományos fantasztikum izgalmas világát és kérdéseit tárja elénk és dráma köntösbe bújtat egy komoly, szárazabb témát, társadalmilag igen fontos kérdéseket feszeget. 9/10 több»