Humans

indingo   2017. 04. 11.

Picit pipa vagyok mert a tudtom nélkül elkezdték leadni a második évadot, úgyhogy után kell néznem neten. Az első évad friss volt és újszerú, levett a lábamról.

Deku   2017. 08. 23.

Nagyon erősen indított a Humans első évada, eredeti volt újszerű és fordulatos. Viszont nem tartott ez a lendület sokáig hamar bukta lett az egész. Átlagos marad így.

Szilonka   2016. 04. 14.

Nekem bejött az első évad. Izgalmas volt, meglepő fordulatokkal. Pörögtek az események és nem volt benne üresjárat. Sok kérdés még lezáratlan maradt úgyhogy jöhetne a második évad.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Remek kis sorozat volt, várnám a második évadot. Érdekes ez a robot világ. Jó volt a története, jól csepegtette az információkat.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Érdekes történet egy egyre népszerűbb témában. Sok minden nem derül ki a legelején, a részek előrehaladtával bontakozik ki teljesen a történet. Én ezt az időszakot kedveltem a legjobban.

Theo Stevenson
Katherine Parkinson

Képes-e az ember arra, hogy ezt létrehozza? Képes-e az ember gondolkodó gépeket alkotni? Nem elég az, hogy a gép reagál valamire, hanem képes-e felmérni a helyzetet és önmagától, annak megfelelően cselekedni? És, ha képes erre az ember, mihez kezdjünk vele? Ismertető.

A Humans azon túl, hogy a tudományos fantasztikum izgalmas világát és kérdéseit tárja elénk és dráma köntösbe bújtat egy komoly, szárazabb témát, társadalmilag igen fontos kérdéseket feszeget. 9/10 több»