Humans

Humans

2024.02.12 Ари Шандор

Miért csak átlagos...

Az első évadot végignéztem. Jól indul, érdekes. Sokkal jobb, mint amiről koppintották. A főszereplő hölgy igen mutatós. DE! Valamiért annyira mégsem bírta fenntartani az érdeklődést, hogy a második évadba belekezdjek. Szóval emiatt kapott átlagos besorolást nálam. Megtekintésre azért mégis ajánlom... aztán az első pár rész után kialakul a saját véleményed a sorozatról. :-) Jó szórakozást!

2017.04.11 indingo

Picit pipa vagyok mert a tudtom nélkül elkezdték leadni a második évadot, úgyhogy után kell néznem neten. Az első évad friss volt és újszerú, levett a lábamról.

2017.08.23 Deku

Nagyon erősen indított a Humans első évada, eredeti volt újszerű és fordulatos. Viszont nem tartott ez a lendület sokáig hamar bukta lett az egész. Átlagos marad így.

2016.04.14 Szilonka

Nekem bejött az első évad. Izgalmas volt, meglepő fordulatokkal. Pörögtek az események és nem volt benne üresjárat. Sok kérdés még lezáratlan maradt úgyhogy jöhetne a második évad.

2017.10.20 Bazzzsi

Érdekes történet egy egyre népszerűbb témában. Sok minden nem derül ki a legelején, a részek előrehaladtával bontakozik ki teljesen a történet. Én ezt az időszakot kedveltem a legjobban.

2016.05.09 TomÁcs

Remek kis sorozat volt, várnám a második évadot. Érdekes ez a robot világ. Jó volt a története, jól csepegtette az információkat.

2016.05.13 VvV

Közepesnél valamivel erősebb sorozat, a története érdekes és jól is van felépítve.

2016.02.19 Lonka

Nagyon bejött a sorozat, remélem lesz folytatása. Tetszett, hogy sok karakter nem is az, akinek a néző gondolja, csak a történet előmenetelével derül ki hogy ki-ki valójában. Meg maga az alaptörténet is jó és egyben félelemre ad okot. Talán nem is ol... Több

2017.12.09 Greeta

Tetszett, hogy annyira természetes volt benne, hogy minden háztartásban van egy robot. Történetben sok-sok jó ötlet volt benne, sok szállal és egyedi történettel.

2016.06.19 Timcsi

Érdekes témát feszeget a sorozat remek stílusban. Az egyszer részek eléggé érdekeses is voltak, meglepő fordulatokkal.

2019.05.20 petraszab

Tetszik benne, hogy nem egy tipikus, sablonokkal megtűzdelt robotos sorozat. Minden részben történik valami izgalmas és pörgős az egész.

2017.01.15 Gigi

Sajátos történet, téma, és hangulat. Engem már az első epizód megvett.

2018.04.11 Annuska

Azt hittem, hogy robotos témában már nincs új, meg a brit filmek/sorozatok sem tartoznak a kedvenceim közé, ezt mégis eléggé eltalálták. Történetben újszerű és izgalmas.

2024.01.01 Majorkas

Összeségében jó volt

Az 1. és 2. évad nagyon jó volt, a befejezés kevésbé.