bud spencer   2016. 08. 10.

Eben a filmben Bud spencer egy éttermet nyit és fel fogadja akiket elkapta régen amikor még felügyelő volt (ez nagyon Vicces volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

feri1   2015. 08. 04.

Nekünk magyaroknak minden jöhet, ami Bud Spencer. És szerintem nincs is ezzel semmi baj. Szerintem ez a sorozat pont úgy jó, ahogy van: könnyed és laza, kellemesen kikapcsol.

DarkLion   2015. 03. 27.

Kellemes és nagyon szórakoztató sorozat, egyszer már végignéztem, de most is ugyanúgy szórakoztam rajta. Szerintem egyáltalán nem gagyi, van ennél rosszabb is és oké, hogy olcsó poénok és néha felszínesen áttetsző a történet, de ezt leszámítva nekem nagyon bejött.