Videók

Három epizódból álló film, amely a nő három arcát mutatja meg.

(Filmbarbár)

Ország: Olaszország
Premier: 1965.02.12.
Richard Harris
Alberto Sordi

2017.09.30 Berto49

Valóságos filmcsemege ez az olasz film, mert mind a három különálló történet hősnője Soraya hercegnő, Reza Pahlavi iráni sah második felesége, aki a válása után megpróbálkozott a filmezéssel. A történetek sokatmondó címei: 1. A próbafelvétel, rend. M... Több

2017.04.04 Denisqoo

Kellemesen csalódtam az egészben. Nem tudom megmondani, mikor keltette fel igazán az érdeklődésemet, ahogy néztem, úgy meg is jött a kedvem hozzá. Én csak ezentúl csakis ajánlni tudok ilyen régi alkotásokat, és azt hiszem jobban el is mélyülök ezekben.

2015.01.26 kuba.pal

Bár nekem nem igazán jönnek be ezek a régi filmek, szerintem abszolút rendben volt. Kicsit furcsák voltak számomra az alakítások, de ettől eltekintve szerintem nagyon különleges hangulata és képi világa van. Nem egy pörgős történet, egyszóval kell hozzá némi türelem.

A film pikantériája az is, hogy az egyik történetet („Latin szerető”) a hercegnő egyik leghosszabb kapcsolata, (1932–1972) olasz rendező dirigálta. Ahogy a hercegnő kapcsolatai – állítólag a sah „közbenjárására” – rövid idő alatt megszűntek, így a rendező tragikus repülőgép-szerencsétlenségben elszenvedett halála is a viszony végét jelentette. Szerző: Berto49

Több forrás említi, hogy a sah uralkodása alatt megpróbálta az összes fellelhető kópiát beszerezni, szerencsére ez nem sikerült. Szerző: Berto49