Vélemények: Intruderek - Egy új faj születik (1992)

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

grufa   2016. 05. 01.

163 percnyi tömény szenvedés és unalom ez a film. Minden felfedett eseményt filmre vittek már jóval korábban, ráadásul a karakterek is annyira érdektelenek, hogy nem értem, mi volt a valós szándéka a filmkészítőknek. Fanatikus önjelölt "UFO kutatóknak" valószínűleg alapmű, de aki csak szimplán meg akar tudni bármi érdekeset a földönkívüliekkel kapcsolatban, keressen inkább egy normális dokumentumfilmet.

Roman   2015. 04. 04.

5 csillaghoz ez nem elég, de meg kell hagyni, egész jó film. Igaz, hogy egy kicsit vontatottan haladnak az események, de izgalmas és érdekfeszítő, bár azt azért megkérdőjelezem, hogy valóban megtörtént eseményeket dolgoz fel.