Ez bűn

It's a Sin

2022.06.06 MP170506

Nem gondoltam volna, hogy ezt fogom mondani erre a filmre, de szerintem nagyon jól összerakták. Nagyon mély, fájdalmas dolgokat hoz a felszínre: kitaszítottság, halál, azért mert más vagy. A lezárás számomra nem volt az igazi, hiányzott a feloldás, szerintem kellett volna, ezért csak négy csillag.

2021.11.25 szaka123

Meglepően jó sorozat, amire véletlenül bukkantunk rá. Nagyon erős történet, kiváló, (eddig) ismeretlen színészekkel elmesélve. Nagyon ajánlott sorozat minden korosztály számára, hogy milyen volt a 80-as évekbeli melegek élete, amikor is egy szörnyű, ... Több

2021.10.27 belavagyok

Nagyon megrázó sorozat volt. A története könyörtelen, pont mint az AIDS.

2021.01.24 leo777

Perszehogy letoltam egyben az egészet, mert nyers, erős, pontos és katarktikus élmény nézni. Kb. lehetetlen otthagyni, annyira erős érzelmeket vált ki egy-egy rész. Remek munka.

2021.12.21 szoljhozzam

Remek sorozat fiatalságról, vágyakról és álmokról, amelyek pillanatok alatt szerte tudnak foszlani.

2021.01.13 jazzy

Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen sorozat tenyérbemászó, túlmagyarázó és hipokrita, de nem, ez a sorozat annyira remekül tud erről a történetről mesélni, hogy élmény nézni. Kevés ilyen van, és ezeket meg kell becsülni.

2021.01.25 Wild-W

Ez a sorozat nemcsak a 80-as éveket idézi meg sikeresen és kevés giccsel, hanem annyi érzelmet, jót, rosszat és lebilincselő történeteket sűrít magába, hogy mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani.

Hallasz engem?
2016
Hol nézheted: Amazon Prime
Halott vagy

2021.02.09 khatta

Aki nem élt abban a korban, és nem volt barátja vagy ismerőse, akivel ez megtörtént, az nehezebben látja, mennyire jó ez a sorozat, milyen volt az az időszak.

2021.04.23 Csilla384345

Fantasztikus sorozat. Nagyon emberien mutatja be azt a kort, a betegséget, a homoszexualitást, azt, ahogyan akkor kezelték ezt a témát. Bár a betegségről azóta nagyon sokat tudunk, de az előítélet a mai napig nem változott. (A zenék is fantasztikusak.)