Ez bűn (2021)

It's a Sin

Csilla384345   2021. 04. 23.

Fantasztikus sorozat. Nagyon emberien mutatja be azt a kort, a betegséget, a homoszexualitást, azt, ahogyan akkor kezelték ezt a témát. Bár a betegségről azóta nagyon sokat tudunk, de az előítélet a mai napig nem változott. (A zenék is fantasztikusak.)

khatta   2021. 02. 09.

Aki nem élt abban a korban, és nem volt barátja vagy ismerőse, akivel ez megtörtént, az nehezebben látja, mennyire jó ez a sorozat, milyen volt az az időszak.

Wild-W   2021. 01. 25.

Ez a sorozat nemcsak a 80-as éveket idézi meg sikeresen és kevés giccsel, hanem annyi érzelmet, jót, rosszat és lebilincselő történeteket sűrít magába, hogy mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani.

leo777   2021. 01. 24.

Perszehogy letoltam egyben az egészet, mert nyers, erős, pontos és katarktikus élmény nézni. Kb. lehetetlen otthagyni, annyira erős érzelmeket vált ki egy-egy rész. Remek munka.

jazzy   2021. 01. 13.

Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen sorozat tenyérbemászó, túlmagyarázó és hipokrita, de nem, ez a sorozat annyira remekül tud erről a történetről mesélni, hogy élmény nézni. Kevés ilyen van, és ezeket meg kell becsülni.