Ez bűn (2021)

It's a Sin

szoljhozzam   2021. 12. 21.

Remek sorozat fiatalságról, vágyakról és álmokról, amelyek pillanatok alatt szerte tudnak foszlani.

szaka123   2021. 11. 25.

Meglepően jó sorozat, amire véletlenül bukkantunk rá. Nagyon erős történet, kiváló, (eddig) ismeretlen színészekkel elmesélve. Nagyon ajánlott sorozat minden korosztály számára, hogy milyen volt a 80-as évekbeli melegek élete, amikor is egy szörnyű, ... több»

belavagyok   2021. 10. 27.

Nagyon megrázó sorozat volt. A története könyörtelen, pont mint az AIDS.

leo777   2021. 01. 24.

Perszehogy letoltam egyben az egészet, mert nyers, erős, pontos és katarktikus élmény nézni. Kb. lehetetlen otthagyni, annyira erős érzelmeket vált ki egy-egy rész. Remek munka.

jazzy   2021. 01. 13.

Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen sorozat tenyérbemászó, túlmagyarázó és hipokrita, de nem, ez a sorozat annyira remekül tud erről a történetről mesélni, hogy élmény nézni. Kevés ilyen van, és ezeket meg kell becsülni.

khatta   2021. 02. 09.

Aki nem élt abban a korban, és nem volt barátja vagy ismerőse, akivel ez megtörtént, az nehezebben látja, mennyire jó ez a sorozat, milyen volt az az időszak.

Wild-W   2021. 01. 25.

Ez a sorozat nemcsak a 80-as éveket idézi meg sikeresen és kevés giccsel, hanem annyi érzelmet, jót, rosszat és lebilincselő történeteket sűrít magába, hogy mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani.

A HIV-vírusfertőzés, illetve az ennek következtében kialakuló AIDS ugyan manapság kevésbé van a köztudatban, főleg a koronavírus-járvány árnyékában, ám ettől még létező, súlyos betegség, amely máig szedi az áldozatait. Erre figyelmeztet a brit Ez bűn című minisorozat, valamint ezzel összefüggésben arra is, hogy korunk „népbetegsége” a homoszexuálisok stigmatizációja. több»