Amikor találkoztunk

Amikor találkoztunk

Jab We Met
Videók

Az Amikor találkoztunk című filmben a nagyszájú Geet éppen hazafelé tart egy éjszakai vonaton, amikor találkozik Aditya-val, a temperamentumos szikh fiúval. A fiú szerelmi bánatában világgá megy, s a vonaton éppen Geet helyét foglalja el - így találkoznak. A… Több

Rendező: Imtiaz Ali
Író: Imtiaz Ali
Ország: India
Premier: 2007.10.26.
Kareena Kapoor

2016.05.15 PinkPetra

Nagyon féltem ettől a filmtől, sok jót olvastam róla és féltem, hogy nem fog tetszeni annyira. Az eleje kissé döcögősre sikeredett, ám idővel megkedveltem a karaktereket és tudtam élvezni a sztorit. Nem egy remekmű, de ha valaki 2 órányi romantikus komédiára vágyik, akkor jó választás lehet (sokad sorban).

Bhumika Chawla is része volt a produkciónak, amikor még Bobby Deol irányította a projektet.Szerző: Bafam

A film a Get Ready cím alatt került bemutatásra.Szerző: Bafam

Pawan Malhotra, Teddy Maurya és Imtiyaz Ali mind részesei voltak Anurag Kashyap fekete péntekjének. Imtiyaz Ali és Anurag Kashyap régi barátok. Valójában Shahid Kapoor karakterének neve is lehet egyfajta utalás Kashyap felé.Szerző: Bafam

Teddy Maurya (a Hotel Decent menedzsere) valójában művészeti rendező, és azután került a vászonra, hogy az adott szerep színésze nem jelent meg.Szerző: Bafam