Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Mike Doyle
Erica Piccininni
Freya Tingley
Erich Bergen

Berto49 Nézhetetlen  2017. 09. 02.

A lehető legnagyobb büntetés lenne a számomra, ha valaki fegyvert nyomva a halántékomra rákényszerítene ennek a filmnek a végignézésére. Az életrajzi film egy musical alapján a hatvanas évek szupersztárjainak, a "Four Seasons" karriertörténete. Az együttesre jellemző édeskés, geil dalok hallatán minden érzékem tiltakozik a folytatás ellen. Frankie Valli herélteket megszégyenítő nyávogása leírhatatlanul kellemetlen érzés. Nem tudom, hogy ez a hang hiteles-e, vagy valaki csak utánozta, de így is, úgy is rettenetes! Elképzelni sem tudom, hogy ilyen zenén mit szerethettek a maga korában, sőt vannak olyan Istentől elrugaszkodott emberek(?), akik még ma is szívesen(!) hallgatják őket. Sajnos az idős rendező nem első súlyos baklövése ez a szörnyűség.

Clint Eastwood termékeny alkotó. Az utóbbi években ugyan egyik filmje sem került a hazai mozikba, pedig a 2008-as Gran Torino óta ötöt is rendezett. 2014-ban például nemcsak az azóta már rekordokat döntögető Amerikai mesterlövészt készítette el, hanem a DVD-n most megjelenő jukebox musicalt, a Fiúk Jerseybőlt is. több»