Joy

Joy

2024.04.22 Tomipapi

Ezt a filmet mindig nagyon szerettem. Megérdemli az 5 csillagot!

2017.04.17 indingo

Kicsit izgalmasabbra, pörgősebbre is megcsinálhatták volna, bár valószínű nem akartak eltérni a valóságtól. Nem gyenge történet, hogy egy mezei felmosót feltalálva milliomos lett a csaj.

2017.09.21 mamiéstöti2

Parádés szereposztás, rengeteg jó alakítás, egy elfogadható történet. Valami mégis hiányzik a filmből, nagyon gyatrán lettek a jelenetek is egymáshoz igazítva.

2016.10.23 ArpiHajdu és Réci

Először rombolni kell ahhoz, hogy építkezhess

Köztudott a filmről, hogy nem teljes mértékben épül a valóságra és igazán életrajzi filmnek sem tekinthető, hiszen sok mindent hozzáadtak a sztorihoz, ami a filmbéli történetet drámaibbá, eladhatóbbá teszi. Talán egy ici-picit most elszaladt a készít... Teljes kritika

2017.10.25 Deku

Nem tudom ki mit gondol de ez a film maradéktalanul hozta a király színvonalat. Eszméletlenül tökéletes film lett és biztos nem egyöntetű ez a nézet mód, de akkor is rendben volt a film, a zenei aláfestés gyönyörű.

2019.12.31 TomÁcs

Szeretem az igaz történeteket, de ez valahogy olyan kis semmilyen és jellegtelen darab. A színészi alakítások jók, de ennyi.

2018.08.19 dailyfilmsan

Nem lett ez a film annyira nagy szám. Elég középszerű igaz Jenifer jó benne de még így is gyengére sikeredett nekem. A végén pedig a seejtelmes visszajátszás egyenesen bugyuta. Mindenesetre egyszer megnézhető a film.

2017.11.04 Bazzzsi

Nem igazán jött be a film, nem nézném újra. Nem volt valami izgalmas. A szerelmi szál eléggé elcsépelt volt és az üzlet körüli mizéria is sok volt.

2017.07.26 Lonka

Lehetett volna rövidebb a film, nekem már sok volt. Sok volt már a családi dráma és magány a nagy találmány kicsit háttérbe szorult. Egyszer azért meg lehetett nézni.

2017.12.19 Greeta

Valahogy a téma nekem esetlen. Ezek a takarító eszközök világa nem valami izgalmas és valahogy ez a fásultság a színészeken is megfigyelhető volt.

2016.05.07 Syracuse

Vígjátéknak gyenge, drámának közepes. Jennifer Lawrence ennél sokkal többet ér, egyre rosszabb szerepeket választ magának.

2016.07.26 VFTS

Ez az a film, amiből az előzetes bőven elég megnézni. A szereplő gárda jó, de volt már jobb filmjük is így együtt. A történet vontatott és hosszú. A vígjáték megjelölés elég kérdéses, hogy miben jelenik meg.

2017.12.31 Zsceeeka

Eléggé közepes film lett, még úgy is, hogy igaz történeten alapszik és Lawrence-től is elvár az ember egy szintet, de ez igazából szerintem egy közepes film lett, amit újra biztosan nem fogok megnézni.

2024.02.20 Schumy1

Kimondottan bejött ez most.