Justin Bieber: Soha ne mondd, hogy soha (2011)

Justin Bieber: Never Say Never

feketerigous   2016. 07. 28.

Szerintem nagyon jól sikerült ez a film. Nagyon jól bemutatja, hogy Justin Bieber, hogyan kezdte el a karrierjét. Nagyon tehetséges volt, már kis korában is, mivel már akkor több hangszeren tudott játszani. A hangja, akkor még tényleg kisfiús volt, de ez mára már megváltozott! :D

kissjanos21   2016. 04. 18.

Szeretem Justin Bieber összes zenéjét és munkáját, így nagyon vártam, hogy ki jöjjön ez a dokumentumfilm , izgultam vajon milyen lesz. Hát azt kell, hogy mondjam Tipikus koncertfilm, szinte csak a koncertjeiből áll az egész.

MiAzAki   2015. 05. 23.

Ilyen az, amikor egy hihetetlenül túlbecsült sztár, aki tulajdonképpen nem is érti, hogy mi történik vele, találkozik a "gyártással" és készülnek sorban a "produkciók." Lemezek, videoklipek, még mozifilm is. A fiú csak egy bábu, akit rángatnak a pénz... több»

nándi99   2016. 05. 03.

Bármiről lehet filmet csinál, de nem mindenről érdemes. Nyilván van ennek a filmnek is közönsége, de az meg szégyellheti magát. Azt a dokumentumfilmet teljesen nyilvánvalóan megrendelésre, propaganda célokkal készítették, mert ha egyszer beindul a sztárgyár, akkor meg sem áll, amíg be nem darál.

Az MTV Films stúdió 35. forgalmazott filmje.

A koncertre az összes jegy elkelt 22 perc alatt.

(ps)

A Madison Square Gardenben 11 3D technológiás kamera forgott.

(ps)

A lányt, aki felkerült a színpadra a One Less Lonely Girl című dal során, meghívták a film New York-i premierjére.

(ps)

Ez volt a harmadik legtöbb bevételt hozó dokumentumfilm Amerikában 1982 óta.