Kabaré

Cabaret

2024.02.01 Sandor

Élmény

Fiatal korom egyik legnagyobb moziélménye. Azon kivételes művek egyike, amit egymás után többször is megnéztem, minden barátommal elmentem, aki még nem látta. A zene, a látvány, a játék, miden elkápráztatott. És ez a szerelem még mai is tart.

2015.07.11 moony5972

Legjobb film. Bármikor kiráz a hideg, persze jó értelemben. Ha egy igazán esemény dús filmre vágyik, az ember annak ezt ajánlom. Ha tehetem, újra nézem mivel újra és újra lebilincsel.

2015.02.09 asterisk

Liza Minelli egész egyszerűen zseniális. A film pedig alapmű! Egy igazi feledhetetlen klasszikus. Aki nyitott a régebbi filmek felé, tegyen vele egy próbát, nem fog csalódni benne.

2019.07.17 ZozArt89

Libabőrös leszek már csak attól is, hogy rágondolok a filmre. Azonnal beszippantott. Azt hinné az ember, hogy semmi extra de itt a történet bizony megállíthatatlanul pörög.

Gyönyörű,megható,és lélekbemarkoló film,Liza Minelli csodálatos játékával megspékelve!Klasszikus,és megunhatatlan film,minden generációnak kötelezővé tenném a megnézését!

2017.05.10 Berto49

Nem is találok rá jelzőket, hogy mennyire jó film, és hogy mennyire kedvelem! C. Isherwood „Isten veled Berlin” c. elbeszéléskötetének Sally Bowles c. novellája alapján, de az írást ezerszeres feljavították a zenével, a csodás színészekkel, a koreogr... Több