Két hét múlva örökké

Two Weeks Notice

2016.10.26 malnaturmix

Sandra Bullock az egyik leghitelesebb szívésznő, bármit el tud játszani. Ebben a filmben is kiemelkedett. Helyes volt a sztorija, helyenként kedves poénokkal.

2016.08.22 Mliklós29

Nagyon vicces film és Sandra Bullock és Hugh Grant remek párost alkottak. Kedvencem a a lakókocsis jelenet.

2019.03.12 habtündér

Sandra és Hugh szerepeit,mintha csak rájuk öntötték volna! Azt olvastam anno a forgatásról,hogy a színészek ki nem állhatták egymást, nos ennek ellenére (vagy pont emiatt?:D) nagyon jól működött a kettőjük közti dinamika és , bár a cselekmény szerint... Több

2015.07.11 tomtom

Kellemesen szórakoztam. Igaz, nem egy fajsúlyos téma szerintem. De egy délutáni közös mozizáshoz a pároddal ideális. Nem fogtok bealudni rajta. Feszültség nem nagyon van benne, de jó humora van a filmnek.

2014.11.27 Gríz

Jópofa film, szerintem Bullock és Grant nyerő páros egy romantikus vígjátéknál. Nem az a limonádé-koncepció így párok simán megnézhetik együtt. :)

2016.06.29 DarkLion

Ez egy abszolút élvezhető romantikus komédia, ami nem próbálkozik igazán grandiózus lenni, de a maga középszerűségében is egy nagyszerű alkotás. A romantikus komédiák klasszikus receptje szerint készült, van két erőteljes karakter, vannak célok és bonyodalmak, de valójában ez csak egy aranyos mese.

2016.04.20 Durran

Nincs ez a film elrontva, de kiemelkedni sem képes a többi B kategóriás romantikus vígjáték közül. Sandra Bullock és Hugh Grant elég nagy nevek ahhoz, hogy eladják a produkciót. A történet semmi extra, követi a műfaj bevett húzásait. Bár eredetinek nem nevezhető, még is élvezhető, kedves kis film, hétköznap estére való.