Ki a faszagyerek?

The Man

2020.05.02 elekm90

Többnyire gyenge a film humora, illetve az ilyen típusú akció-vígjátékok esetében nagyon sokat számít a főszerepben lévő duó közötti kémia, na ez itt egyáltalán nincs meg. Eugene Levy irtó béna, ami alapesetben illik ehhez az emberhez, de itt ez nagy... Több

2019.08.01 Ms. Akárki

Egész pörgős akcióvígjáték, de kicsit lehetett volna hosszabb így a történetet nem volt idejük eléggé kibontani, ez miatt pedig kapkodós lett. Klasszikus és biztosra menő poénok egyvelege. Megfelelő kikapcsolódás, ha más nem megy épp a tv-ben. A színészgárda isteni, úgyhogy ez is pozitívum.

2018.07.23 MMcFly2015

Az értékelések szerintem teljesen helytállóak, végül is semmi eredetiség nincs a filmben, és a történet is röhelyesen egyszerű. Ez egy átlagon aluli vígjáték, amit a páros, és a rövid játékidő (alig 70 perc) sem tud kellőképpen felhúzni. Leginkább az... Több

2016.08.29 Szivárvány1

Zseniális fekete fehér film ez ha szabad így kifejeznem magam. Nagyon jó érdekes humorú eredeti vígjáték az biztos. Mindenkinek legalább egyszer látnia kell, mert az ilyen vígjátékokért érdemes egyedül bekapcsolni manapság a tévét. Mindenkinek nyugodtan ajánlom.

2018.03.26 Rendszergizda

Ez egy átlagos akcióvígjáték.Gyenge poénokkal, átlag történettel, nem izgalmas karakterekkel. Egyszer meglehet nézni, de maradandó élményt nem fog nyújtani szerintem.

2015.06.18 szune40

Valóban nem kell sokat várni ettől a filmtől. Egyszer bőven jó megnézni mert vannak benne poénok de nem egy akkora nagy adu, hogy fetrengjen az ember. Jackson alakítása viszont tetszett.

2016.07.30 Kardos

A kedvenc eredeti humorú filmem mostanában. Izgalmas ahogy megoldották a furcsábbnál furcsább színészekkel a filmet. Egyszerűen sosem gondoltam volna hogy a két főszereplő egy filmben működni fog, de nagyon jó vígjáték sült ki a végére.

2016.07.26 Karolyka

Zseniális humorú vígjáték. Igazi klasszikus és egyéniséggel bír. A színészek zseniálisak és csak emelnek a történet amúgy is eszementül jó felépítésén. Az érzések nagyon jól kivetülnek benne egyaránt. nagyon jó humorú vígjáték így csak ajánlhatom.

2015.04.03 Hanna_09

Egy sima és egyszerű vígjáték-akció egyveleg. A cselekmények érdekesek, vannak benne poénok elszórva, de azért nem fogja a hasát fogni a kedves néző filmnézés közben. Samuel L. Jackson pedig szívdöglesztő ebben a filmben.