Kislány a küszöbön

Kislány a küszöbön

Kokowääh

Henry önfejű és boldogtalan forgatókönyvíró, aki egyik egyéjszakás kalandból a másikba rohan. Egy nap azonban megcsillan előtte élete nagy lehetősége, egy bestseller filmváltozatának forgatókönyvét kell elkészítenie. A könyvet ráadásul a volt barátnője, élete szerelme, írta. Miközben Henry abban reménykedik, hogy talán sikerül megújítani Catherine-nel való kapcsolatát, feltűnik az ajtajában a nyolcéves Magdalena. A kislány az egyik kalandjának következménye, és most neki kell rá vigyáznia, míg az anyja Amerikában van egy bírósági tárgyaláson.

Ország: Németország
Premier (HU): 2012.07.28.

2023.01.21 dandelion1983

Sok évvel ezelőtt nagyon ritkán néztem csak európai filmeket, hiba volt. A német filmeket kifejezetten egyre jobban szeretem. Ez is egy kedves, romantikus, néha kicsit vicces, de nagyon szerethető film. Til Schweigernek nagyon jól állnak az ilyen sze... Több

2017.08.18 mamiéstöti2

Nagyon jó vígjáték attól a Til Schweigertől, aki elsősorban keménységéről híres most mégis másik oldalát mutatja meg. A kislány szerepére is jól sikerült a választás.

2018.02.28 vadandrea

Az egyik legnagyobb kedvencem, sokszor láttam de minden újra nézésnél elvarázsol valami olyat ad ez a film.ami megmagyarázhatatlan! Magdalénát alakító kislány fantasztikusan játsza a szerepet!! Mindenkinek ajánlom megéri megnézni!!!

2015.10.30 dubzsu

Nagyon aranyos, szívmelengető történet, jó humorral, szerethető színészekkel. Megfogott a film, még ha nem is megy nagy mélységekbe, akkor is megindító.

A 8 éves Magdalenát alakító kislány, Emma Schweiger a forgatás idején 11 éves volt.Szerző: dandelion1983

Til Schweiger két lánya is szerepel a filmben.Szerző: dandelion1983

A filmnek két évvel később elkészült a folytatása is. Szerző: dandelion1983

Til Schweiger filmbeli lányát alakító színésznő a valóságban is a lánya.Szerző: dandelion1983

Apa csak egy van
2011