Kockázatos túra

Kockázatos túra

Safety Not Guaranteed

Darius (Aubrey Plaza), az egyik Seattle-i magazin munkatársa egy napon felfigyel egy furcsa hirdetésre, ahol is a hirdető időutazáshoz keres társakat. Darius Jeffel (Jake M. Johnson), a cinikus munkatársával, és Arnauval (), a gyakornokkal felkeresi a hirdetés feladóját, hogy riportot… Több

Premier (HU): 2012.09.19.

2021.12.08 elekm90

Ígéretesnek és izgalmasnak hangzik egy indie filmnek az alapötlet, miszerint a sztorit hajhászó újságírók ráugranak egy időutazáshoz társat kereső ember hirdetésére. Én úgy éreztem, hogy itt sajnos "megállt a tudomány", ami a forgatókönyvet illeti, m... Több

2020.02.09 indingo

Nekem nagyon bejött a film. Szeretem a furcsa történeteket, amelyek meg tudnak lepni. Teljesen hihetetlen a film, még is volt benne valami báj, esetlenség.

2016.11.24 hsanya182

Számomra snassz unalmas családi/kamaszfilm. A gyakornokokkal végezteti el a riporter a munkáját, mikközbe a témaválasztás csak alibi, hogy egy régi szerelmével lehessen együtt. Mint minden filmben és az életben is, a társ fontossága, a múlt elengedése dominál. Egynek elmegy.

2016.04.21 Zsceeeka

Elég sokat nevettem a film közben , van egy komolyabb oldala is a filmnek, és ez a kettő megfelelő arányban volt egymással, nálam működött. Nem szokványos történet és a megvalósítás sem az, érdemes tenni egy próbát.

2016.10.29 fazekasanett92

A film megtekintése után vegyes érzések kavarogtak bennem, mert voltak jó jelenetek, maga a sztori nem rossz, de mégis hiányérzetem támadt utána. Voltak üresjáratai, de összeségében erős közepes.

Néhány jelenetet improvizáltak a színészek, ilyen például az, amikor Jeff azt tanácsolja Arnaunak, hogy viseljen napszemüveget, és emelje meg a gallérját, hogy úgy nézzen ki, mint egy pilóta.Szerző: ps

Liz McHollisnak, Jeff volt barátnőjének készítettek egy kamu facebook oldalat.Szerző: ps

Darius szerepét egyenese Aubrey Plazara írta Derek Connolly, ugyanis az író mindenképpen szeretett volna a színésznővel együtt dolgozni.Szerző: ps

Amikor Darius átnyújtja a telefonszámát Kenneth-nek, látható, hogy az 206-tal kezdődik, ami Seattle és vonzáskörzetének hívószáma.Szerző: ps