Kutyák és macskák

Cats & Dogs

2020.03.30 Norbert93

Már eleve az a fantáziátlan fekete-fehér ábrázolás is bukta, hogy a kutyák a jók, a macskák pedig a gonoszak. Mindezek mellé még lehetett volna egy bohókás gyerekfilm belőle, de az ostoba cselekmény, a borzalmas CGI és a bugyuta párbeszédek hatványozottan rontanak az egyébként sem érdekfeszítő filmélményen.

2017.03.05 ArpiHajdu és Réci

Rég megdöntött sztereotípiára épül

A film abból az ősi elvből indul ki, hogy a kutyák és a macskák ellenségek. Ezt az elavult hitet azonban már sokszor megcáfolta az élet. A problémám az a filmmel, hogy egyértelműen leteszi a voksát ebben a cicás vagy kutyás vagyok kérdésben és csak f... Teljes kritika

2017.07.29 Orosz István

Nem rossz film, gyerek fejjel nagyon szerettem mai fejjel pedig már nem annyira élvezhető. De szerintem az alapigazság az, hogy a macskák valamennyivel tényleg sunyibbak, és alattomosak mint a kutyák. :D

2017.02.05 hszpp

Tökéletesen eltalált állatos filmecske. Kutya-macska ellentét,s jo poénok. Az orosz macskák a kedvenceim benne:) igazan szórakoztató!

2019.07.28 Ms. Akárki

Kedves kis tanulságos és fantáziadús gyerekfilm egy ősi háború miatt kutyák és macskák ellen. Érdekes kis relatíve kémfilm állatos filmként feldolgozva. Az animáció sajnos nagyon gyenge, de ez még belefér a film kora miatt.

2019.07.09 Bizsu82

Nagyon aranyos film. Jól kidolgozottak a karakterek és vicces a film. Korosztály nélkül mindenkinek jó kikapcsolódás lehet. Színvonalas, jól összerakott.

2018.03.27 NFG

Nem mondanám valami jó filmnek! Igazából az állatok mozgása túl mesterségesre sikerült! Eléggé bugyuta a története, de a kisgyerekeknek biztosan tetszene!

2015.11.02 Niki18

még régebben néztük meg moziban unokatestvéreimmel. Nagyon aranyos kis film volt. Még most felnőtten is szívesen újranézném. Amúgyis nagyon szeretem az állatokat.

2015.06.04 era93

Ezt annak idején együtt láttam a Harry Potter-rel még VHS-en. Akkoriban nekem ez nagyon bejött. Nem egy hú de nagy hollywoodi effektes film. Azonban nekem tetszett, hogy mégis mit gondolhatnak a kutyák és macskák :)

2015.11.02 Vivi02

Amikor megjelent ez a film egyből a kedvencem lett. Nagyon jók benne az állatok. Vagányul ki van találva minden. A kutya macska ellentét tökéletesen adja magát a filmben.