A jelenés

L'Apparition

2019.08.24 bob.007

Na végre, ahogy látom itt a kommentek között van rajtam kívül már Xavier Giannoli rajongó is itt. :) De aki nem ismerné, egy olyan rendezőről van szó, aki 26 éves korára elnyerte az Arany Pálmát és a legjobb filmnek járó Caesar-díjat. A jelenés szere... Több

2018.08.27 juliS

Hát nem tudom...nekem valahogy kissé nehézkesen indult ez a történet, így nehezen is tudtam felvenni a fonalat. Bár az alakítások félelmetesen jók, egyszerűen nem tudtam ráhangolódni a filmre. Mégis azt kell, hogy mondjam, szerintem egyszer érdemes megnézni mindenképpen!

2018.08.25 bart

Erősen korrekt ez a film, igaz, hogy semmi eget rengető, ami a sztorit illet, azt hiszem, hogy ezt a koncepciót már elég sokszor láthattuk a vásznon. Szerintem egy kissé kiszámítható a történet, és nálam itt hasalt el egy kicsit.

2018.08.29 rissa

Egyet kell értenem az előttem szólóval, ez a film tényleg kivételes lett. Általában bejönnek Xavier Giannoli munkái, de szerintem ez eddigi pályafutásának legjobb rendezése. Erős sztori, komoly alakítások, kézzel tapintható atmoszféra, hát, le a kalappal!

2018.08.28 Zsófi Rátkai

Iszonyú mélységű film. Folyamatosan fenntartja a feszültséget egészen a film végéig. Egészen a film kétharmadáig nem lehet tudni, merre hajlik a történet. Zseniális színészi alakítás, dráma, feszültség jellemzi, sorsokat ismerünk meg belőle, realitás keveredik a misztikummal, a világi és egyházi nézetek ütközése.