nagysar   2017. 12. 13.

Először ez a sorozat sem tetszett, mikor bejött a Comedy-ra, de aztán egyre jobban, míg végül megszerettem. Sőt, a végére már az egész család a szívemhez nőtt, viccesek és életszerűek a poénok

Bob   2016. 09. 14.

Csodálom, hogy rajtam kívül még nem értékelték a sorozatot. Hatalmas, sírva röhögős. :D

baalint   2017. 11. 21.

Az egyik legjobb mai vígjáték sorozat. Remekül kidolgozott karakterek, jó humoros sztorik, nincs túlbonyolítva. És vicces látni Tom Hanks öccsét a vásznon, ő is jó színész :)

spidey   2017. 02. 26.

Konvencionális, helyenként nyúlásokkal tarkítva, nem bánt, de nem is ad hozzá túl sokat a tv kultúrához...

Tchiva   2016. 11. 29.

Ami azt illeti eleinte nem tűnt túl meggyőzőnek, de harmadik rész után megállás nélkül nevetek rajta...