Lorenzo olaja

Lorenzo olaja

Lorenzo's Oil

Lorenzo olyan ritka betegségben szenved, amire nem, hogy nincs gyógymód, de nem is igazán dolgoznak a gyógyításán. Lorenzo édesapja ebbe nem nyugszik bele, ezért időt nem kímélve, éjt nappallá téve elolvas mindent, amit a betegségről tudni lehet, hogy megtalálja a gyógymódot. A film valós… Több

Premier (HU): 1993.04.23.
Peter Ustinov

2017.10.25 Deku

Hát az én világomat nem rengette meg ez a film jelenleg. Számomra ez a film teljes katasztrófa volt, mert hiába is vártam. Nem ütötte meg a tőle elvártakat. Ezt leszámítva tuti akad, akinek bejön ez is.

2015.01.15 Sniper

Ez egy rendkívül kegyetlen film, fel nem tudom fogni, hogy ilyen létezhet. A történet valami bámulatosan ütős. Nick Nolte és Susan Sarandon kettőse pedig zseniális. Mindenképpen nézzétek meg ezt a filmet, csak készüljetek fel, hogy sorra gyomrosokat fog osztani.

2016.01.04 mrarizona

Sok filmet lattam mar, valoszinuleg ez a legdurvabb film, amiben egy gyerek szenvedeset lathatjuk. Csak eros idegzetueknek, en tobbszor becsuktam kozben a szemem.

2015.07.30 ovejuna

Vizuálisan nem egy kidolgozott film, nem annyira átütő a szín és a beállítások. Viszont a cselekmény minden hiányosságért kárpótol!

Lorenzo Odonenak orvosai szerint nem kellett volna túlélni a gyermekkorát, végül 2008 május 30-án hunyt el 30 éves korában. Szerző: rbernadett

Ezt filmet Lorenzo olaja címmel mutatták be Magyarországon 1993 április 23-án. Szerző: rbernadett