Love Life

Love Life

2022.09.09 JRD

Érdekes sorozat egy lány szerelmi életéről. Mondjuk egy kissé lebutították a férfiakat és inkább sztereotip jellemzőiket domborították ki, de ennek ellenére is szórakoztató történet. A főszereplőnk személye pedig önmagában is garancia egy jó szórakozásra! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.08.21 indingo

Helyes kis pörgős, romantikus sorozat, bár a legvége a nagy ő megtalálása picit egyszerű volt és összecsapott.

2021.12.20 VvV

Tetszett, hogy a tökéletlenségen és a véletlenen van a hangsúly. Nem kiszámítható.

2020.08.27 Greeta

Egy nap alatt bedaráltam a sorozatot. Rövid és pörgős részek követték egymást, és a főszerepben mi más lehetne, mint a nagy ő megtalálása, aki a legváratlanabb pillanatokban toppanhat be az életünkbe.

2021.03.19 dandelion1983

Nem tetszett. Nagyon sok benne a közhely, a szereplőket nem tudtam megszeretni, főleg a főszereplő idegesített. Sokkal jobbra számítottam, gyenge lett.

2021.08.16 kevelin

Egy munkanap alatt végigdaráltam az egészet. Tetszettek a kis sztorik, az egyébként kedves és szép főszereplő csaj esetlensége és sikertelensége a kapcsolatokban. Elég életszagú volt, Anna Kendrick pedig továbbra is személyes kedvencem marad.

2020.10.30 belavagyok

Hát nem tudom. Ami nekem nem tetszett a sorozatban, hogy rossz színben tünteti fel a férfiakat, persze a főszereplő hibátlan.

2020.09.20 HannaK

A másik fél megtalálásához rögös az út, ami elvezet. Ezt a főszereplő is megtanulta, amikor már azt hitte, az igazival ébred reggelente, rá kellett döbbennie, hogy tévedett.

2020.05.23 Happymami

Érdekes próbálkozás ez a sorozat, de az első rész alapján egy kicsit gyengécskének éreztem. Azt olvastam róla, hogy nem pusztán Darby szerelmi kalandjait fogja bemutatni, csak úgy, céltalanul, hanem a szerelmi élete "evolúciója" bontakozik ki a végér... Több

2020.05.28 Batman

Nem tagadom, imádom Anna Kendrick stílusát, így szerintem bármiben is bukkan fel, az nem lesz egy rossz film vagy épp sorozat. A Love Life a maga nemében egy kissé keserédes, ugyanakkor kellemes hangulatú sorozat, ami remek kikapcsolódást kínál. Csakis ajánlani tudom.

2020.05.26 Kovacs

Nagyon magával ragadó, a karaktereket szinte első pillantásra megkedveljük. Az egész történet olyan, mintha Anna Kendrickre szabták volna, nála hitelesebb színésznőt erre a szerepre el sem tudnék képzelni.