Love Life (2020-2021)

Love Life

VvV   2021. 12. 20.

Tetszett, hogy a tökéletlenségen és a véletlenen van a hangsúly. Nem kiszámítható.

Greeta   2020. 08. 27.

Egy nap alatt bedaráltam a sorozatot. Rövid és pörgős részek követték egymást, és a főszerepben mi más lehetne, mint a nagy ő megtalálása, aki a legváratlanabb pillanatokban toppanhat be az életünkbe.

indingo   2020. 08. 21.

Helyes kis pörgős, romantikus sorozat, bár a legvége a nagy ő megtalálása picit egyszerű volt és összecsapott.

dandelion1983   2021. 03. 19.

Nem tetszett. Nagyon sok benne a közhely, a szereplőket nem tudtam megszeretni, főleg a főszereplő idegesített. Sokkal jobbra számítottam, gyenge lett.

kevelin   2021. 08. 16.

Egy munkanap alatt végigdaráltam az egészet. Tetszettek a kis sztorik, az egyébként kedves és szép főszereplő csaj esetlensége és sikertelensége a kapcsolatokban. Elég életszagú volt, Anna Kendrick pedig továbbra is személyes kedvencem marad.

belavagyok   2020. 10. 30.

Hát nem tudom. Ami nekem nem tetszett a sorozatban, hogy rossz színben tünteti fel a férfiakat, persze a főszereplő hibátlan.

HannaK   2020. 09. 20.

A másik fél megtalálásához rögös az út, ami elvezet. Ezt a főszereplő is megtanulta, amikor már azt hitte, az igazival ébred reggelente, rá kellett döbbennie, hogy tévedett.