Love Life (2020-2021)

Love Life

kevelin   2021. 08. 16.

Egy munkanap alatt végigdaráltam az egészet. Tetszettek a kis sztorik, az egyébként kedves és szép főszereplő csaj esetlensége és sikertelensége a kapcsolatokban. Elég életszagú volt, Anna Kendrick pedig továbbra is személyes kedvencem marad.

Greeta   2020. 08. 27.

Egy nap alatt bedaráltam a sorozatot. Rövid és pörgős részek követték egymást, és a főszerepben mi más lehetne, mint a nagy ő megtalálása, aki a legváratlanabb pillanatokban toppanhat be az életünkbe.

indingo   2020. 08. 21.

Helyes kis pörgős, romantikus sorozat, bár a legvége a nagy ő megtalálása picit egyszerű volt és összecsapott.

dandelion1983   2021. 03. 19.

Nem tetszett. Nagyon sok benne a közhely, a szereplőket nem tudtam megszeretni, főleg a főszereplő idegesített. Sokkal jobbra számítottam, gyenge lett.

belavagyok   2020. 10. 30.

Hát nem tudom. Ami nekem nem tetszett a sorozatban, hogy rossz színben tünteti fel a férfiakat, persze a főszereplő hibátlan.

HannaK   2020. 09. 20.

A másik fél megtalálásához rögös az út, ami elvezet. Ezt a főszereplő is megtanulta, amikor már azt hitte, az igazival ébred reggelente, rá kellett döbbennie, hogy tévedett.

Batman   2020. 05. 28.

Nem tagadom, imádom Anna Kendrick stílusát, így szerintem bármiben is bukkan fel, az nem lesz egy rossz film vagy épp sorozat. A Love Life a maga nemében egy kissé keserédes, ugyanakkor kellemes hangulatú sorozat, ami remek kikapcsolódást kínál. Csakis ajánlani tudom.